Luksuslik nahahooldusbränd La Mer on saabunud Tallinna Kaubamaja Ilumaailma

Luksuslik nahahooldusbränd La Mer on ilugurmaanide rõõmuks jõudnud müügile ka Eestisse. 1950-ndatel lansseeritud kultuslikule ilumärgile on omased biofermenteeritus-tehnoloogia, puhtad koostisosad, eriline tootmisprotsess ja käsitöö osakaal.

La Mer sai alguse Kalifornias tegutsenud teadlasest Dr. Max Huberist, kes läbikukkunud eksperimendi tõttu põletas enda nahka ning sellest vahejuhtumist ajendatuna otsustas luua toote, mis sobiks erinevate nahakahjustuste raviks. Päeval füüsik, öösel unistaja – teadlane lootis tootesse põimida ka mere rahustavad omadused. Sellest soovist inspireerituna hakkas Huber fermenteerima toitaineterikast merevetikat kombinatsioonis teiste naturaalsete koostisosadega. 12 aastat ja 6000 eksperimenti hiljem loodigi La Mer´i imeeliskiir Miracle BrothTM.

See sama ikooniline eliksiir on kõikide La Meri ilutoodete „hingeks“. Miracle BrothTMsaadakse kolm kuni neli kuud kestva biofermentatsiooni käigus. Protsess muudab naturaalse merevetika, vitamiinid ja teised puhtad koostisosad nahka rahustavaks imetooteks, mis aitab turgutada eelkõige kuiva nahka igapäevase niisutusega. Nahk on elavam ja tervem. Imeeliksiiri lisatakse valmistamisprotsessi käigus ka alati paar piiska eelmisest partiist, et säiliks otsene sidusus orginaalse retsepti ja koostisega.

Fermentatsiooni käigus läbivad kõik koostisosad metaboolse protsessi, mis muudab need mikrotoitaineteks. Tänu sellele on koostisosad nahale lihtsasti vastuvõetavad. Lisaks fermentatsioonile mõjutavad toodete valmimisprotsessi ka mitmed füüsikalised toimed. Imeeliksiir pannakse reageerima päikest ja merelainete loomulikku rütmi imiteerivatele helivõngetele ja valgusenergiale. See aitab aktiveerida eliksiiri toimeaineid, et maksimeerida ilutoodete toimet.

Ikoonilised La Mer´i tooted on valmistatud käsitööna igakülgselt kontrollitud protsessina. Näiteks korjatakse merevetikad kaks korda aastas käsitsi Vancouveri saarte vete kaitsealalt ning taimest korjatakse ainult pealmised lehed, et säilitada ökosüsteemi terviklikkus. Taime omaduste säilitamiseks toimetatakse korjatud saadus jääl Dr. Max Huberi laborisse, kus vetikad töödeldakse. Kreemipurk täidetakse käsitsi vähemalt kaheksa tunni jooksul pärast kreemi valmimist. Selline ajaline kontroll hoiab toodetele omast tekstuuri.

La Meri ilutooted on eksklusiivselt müügil Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…