Luksuslik ilubränd Giorgio Armani beauty tähistas Tallinna Kaubamajas enda 10. tegutsemisaastat

Eelmisel nädalal kogunesid Tallinna Kaubamaja Ilumaailma ilugurmaanidest toimetajad, mõjuisikud ja näitlejannad, et üheskoos tähistada Girogio Armani beauty 10. tegutsemisaastat Eestis. Tunnustatud brändi olid tulnud tervitama näiteks näitlejatarid Kaisa Selde ja Kersti Heinloo, moesaate juht Kristjaana Mere ja paljud teised iluhuvilised.
 
Elegantse ilupärastlõuna raames tutvustas Giorgio Armani beauty jumestuskunstnik Andrzej Kawczyński kevadisi meigitrende, jagas personaalseid õpetussõnu, kuidas jumestusega enda nägu sel suvel säravaks muuta ning oma parimaid jooni rõhutada. Lisaks said külalised ilutooteid personaliseerida, graveerides sinna enda või soovi korral lähedase nime. Tegemist on teenusega, mida bränd pakub Balitkumis praegusel hetkel vaid Tallinnas.
 
Uuenenud Giorgio Armani beauty ilubutiik Tallinna Kaubamajas on samuti Baltikumis esimene omasugune värske disainikontseptsiooni järgi valminud lahendus, mida iseloomustavad avar ruumikasutus ja nõtked jooned. Šikk punase-musta värvikombinatsioon on inspireeritud brändi legendaarsest huulepulgatoonist Rouge #400 ning mõjub modernse ja pisut ootamatuna.  

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…