L’Oréal toob turule uue toote ja tegu ei ole kosmeetikaga

Uusim "kantava" tehnoloogia innovatsioon tuleb L'Oréal laboritest, mis aitab ennetada päikesepõletust ning jälgida UV- kiirte kogust, millega su nahk päeva jooksul kokku võib puutuda.

Allikas: refinery29.com
Foto: Instagram (@lorealusa)

L’Oréal laboritest jõuab varsti meieni, nahale kleebitav UV-kiirgust mõõtev plaaster. Õnneks näeb see kordades ilusam välja kui tavaline plaaster. L’Oréal esindaja Guive Balooch sõnul on uue päikesekaitsevahendi eesmärk  informeerida ja teadvustada inimesi, et kui palju nende nahk tegelikult päikesekiirgust päeva jooksul saab. ”Minu UV”, mis plaanitakse turule tuua aasta lõpus on innovaatiivne toode, mida saab kleepida nahal ükskõik kuhu. Uus toode töötab põhimõttel, et nahale kleebitava õhukese plaastri keskel on süda, mis muudab värvi vastavalt UV-kiirte kogusele. Tahad teada, kui palju kiired on sind mõjutanud? Selleks tuleb lihtsalt avada mobiiltelefonis vastav äpp, teha südamest pilti ning andmed ilmuvad ekraanile. Nii lihtne see ongi ja väga kasulik. Positiivse uudisena ning mõnevõrra üllatuslikult vihjab Guive Balooch, et raha selle eest tarbijalt ei küsita. Jääb vaid oletada, et ühekordselt kasutatav iluime tuleb kingitusena kaasa mõne teise L’Oréal tootega.

Samuti mainib Balooch, et nende eesmärk on läbi tehnoloogia anda inimestele võimalus ise ennetustööd teha, mis on üks olulisemaid päikekaitsevahendeid.

Iluguru jääb huviga ootama!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…