Iluguru ilumessil – Tule proovi õnne!

Iluguru on  ka sel sügisel uhkusega Eesti suurimal messil Ilu sõnum esindatud. Tule võta endale tasuta uus põnev Iluguru number ja proovi õnne meie õnneloosis!

Iluguru boksis saate osa võtta tõeliselt õnnelikust mängust, kus eksimisvõimalus lihtsalt puudub, sest iga katse võidab auhinna! 5 euro eest on võimalik võita hinnalisi ilutooteid, mis tuju heaks teevad!  Vestige Verdant on meile toonud legendaarsed Organic Skincare sügavpuhastavad turbamaskid,  mis hoiavad näonaha igapäevaselt värske ja säravana. Korea kvaliteetbränd HOLIKA HOLIKA  on välja pannud eriti mõnusaid aloe vera geele, mis sobivad ka meestele ja lastele. 

Võita saab ka WELLA PROFESSIONALS Mistify Me kiiresti kuivavaid juukselakke,  nahahooldustooteid CollistariMadara, Essee ja Mossa poolt, sügistoonides kvaliteetküünelakke Cuccico, Zoya, Ciate ja Orly poolt,  puudripintsleid Femellilt ja juukseharju CHIlt.

Päeva üllatusena võib leida auhindadeks eriti hinnalisi tooteid PAYOT sarjast ja kord päevas paneme auhinnalauale ka eksklusiivse  Holika Holika  Prime Youth Black Snail näokreemi, mis on tehtud kuulsast teolimast ning on tuntud oma efektse vananemisvastase toime poolest.

Lisaks loosime kõigi Iluguru aastase tellimuse vormistajate vahel välja Versace ja Moschino parfüümikomplektid ning ilukomplekti Collistarilt!


Auhinnad panevad välja:

Vestige Verdant
HOLIKA HOLIKA
Sirowa Tallinn
Pariisi Vesi
Natcos Nordic
TRADEHOUSE
Mirabella
Global Beauty
Biosilk
CHI
Unite
SVR Medicinos

Tule meile külla ja proovi õnne!

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…