KUUM! Juuksevärvimoe viimane hitt – mokakohvitoonid ja bronde-efekt

Tumepruunist blondini - mokakohvitoonid rokivad käesoleval hooajal täishooga! ( sobivad igale naisele ja annavad välimusele luksuslikkuse!)

Ka sel hooajal jätkavad juustes koosmängu pruunid ja blondid toonid, kuid teravad kontrastid on aktuaalsuse kaotanud. Nende asemele on tulnud mahedad ja loomulikud toonide suhted. Kõige kuumem juuste värvimise trend on bronde, mis tähendab mitme pruuni ja blondi tooni perfektset harmooniat. Sellise efekti saavutamiseks blondeeritakse juuksesalke ja töötatakse nii horisontaalse kui ka vertikaalse toonide paigutuse kallal. Heledamad juuksepiirkonnad algavad peanahast vähemalt 2 cm kaugusel. Lõpuks juukseid toonitakse, et anda neile soovitavad nüansid ja läige.

Tehnika sobib tumedatele ja keskmistele põhitoonidele – alates mustast (1) kuni helepruunini (6) välja. Ideaalvariandis on põhitooni ja pleegitatud juuksepiirkondade vahe 3 tooni.

Moodsat juuksevärvi võimaldavad saada uued mokakohvitoonid, mis täiendavad L’Oréal Professionneli juuksevärvipalette: INOA 4.8, 5.18, 6.18, 7.18, 8.8, 9.8 ja Dialight 5.8, 7.8.

Juuste värvimist bronde-tehnikas uute INOA ja Dialighti mokakohvitoonidega pakutakse ainult L’Oréal Professionneli salongides.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised