PUUST JA PUNASEKS: Mille jaoks täpselt on mõeldud erinevad kulmutooted?

Ei ole ikka veel soovitud tulemuseni jõudnud? Proovi neid nippe ja tooteid!

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Kui müüki jõudis päris esimene toonitud kulmutušš, mõistsime kohe, et tegu on just selle ainsa ilusoosikuga, millest meie meigikotid seni puudust on tundnud. Tegelikult saatis see imetoode oma tulekuga kogu maailmale edasi ka ühe olulise teate, et väga paksude ning selgelt defineeritud kulmude iga on nüüdseks läbi. Aeg oleks liikuda millegi loomulikuma ja mitte nii “üliperfektse” suunas.

Mitmete tuntud kuulsuste lemmikjumestaja Nick Barose teab, et kulmud raamivad silmi, AGA valides ükskõik millisele kunstiteosele raami, ei taha sa iial, et see oleks kaunim või perfektsem, kui maal ise. Samuti on ka silmadega – et need saaksid oma täishiilguses särada, ei tohiks kulmud olla neist domineerivamad.

Kui veel mõnda aega tagasi ihaldasime ideaalse kaarja kujuga kulmi ning täitsime kõik karvakestevahelised tühimikud hoolikalt pliiatsi või muu meeldiva tootega ära, siis täna on fookuses pigem loomuliku kuju rõhutamine nii, et tulemus jääks naturaalne ning ei torkaks silma.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…