KUIVMASKID: Uue ajastu ilurelv sinu öökapil
Toimetas: Helena Feofanov

#1 Ole valmis oma uueks nooruseks!

See uus fenomen garanteerib sinu naha uut ärkamist ja niisutatud, kumavat efekti. Kosmeetikapoodidest leiab aga sadu noorendavaid maske, nii et miks peaksid valima just selle? See jääb sinu enda otsustada!

coffret_row6

#2 Kuivmaskid ei ole mõeldud vaid sinu näole!

Maske on saadaval nii sinu silmadele, suule, kaelale või isegi kätele! Iga mask sisaldab endas 87% aktiivseid koostisaineid võrreldes märgade maskidega, mis sisaldavad endas umbes 85% vett ja glütseriini. Kuivmaskid sisaldavad endas näiteks nahka kirgastavaid tetrapeptiide, kortse-siluvaid mereekstrakte jne, mis on kõik prinditud väga kergele Jaapani tekstiilile.

mouth_ghostfv

#3 Kuivmaski aktiveerib sinu keha temperatuur.

Võib tunduda üsna veider avada pakend, kus sees asub 100% kuiv mask, millel ei tundu olevat mingit koostist. Võti on selles, et mask tuleb masseerida näole, mis seejärel aktiveerub tunnetades sinu naha temperatuuri. Mask peaks jätma nahale värske ja pingul tunde.

#4 Sama maski võib kasutada kuni 3 korda.

Kuna kuivmaski koostisosad on tugevalt imbunud tekstiili sisse ja aktiveeruvad vaid kokkupuutel nahaga, on võimalik sama maski kasutada kolm korda järjest. Mask nimelt haakub naha epidermisega ja mõjub veel 6-8 tundi pärast kasutamist!

#5 Nende pakend näeb sinu meigilaual lihtsalt võrratu välja.

Muidugi ei saa mainimata jätta imearmast pakendit, mis on omaette kunstiteos sinu kosmeetikalauale!

mouth_sleeve


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…