Kui mürgine see kosmeetika täpselt on?

Järjest enam koguvad meedias jõudu väited kosmeetikumide tohutust mürgisusest. Millegipärast kiputakse aga sageli unustama, et ka peidetud ähvardus on hea turunduslause.

Tootja, kes soovib turul püsima jääda, ei saa tarbijaga riskida. Neid näiteid pole sugugi vähe, kus tuntud bränd otsustab oma toote tagasi täiustamisele kutsuda, lõpetab selle tootmise või viivitab turule jõudmisega, sest on midagi, mis ei vasta tarbija nõudmistele. Korralik tootja paneb oma tootele allkirja.

Enne kui teha üldistusi ja hakata kedagi süüdistama, tuleks heita pilk oma valikute alusele. Kui lähtutakse odavusest ja muust sarnasest, tuleb valmis olla ka kõrvalnähtudeks. Kui inimene saab kõhuhäda suvalist hamburgeriputkat külastades, ei peeta seda eriti suureks sündmuseks. Kui see juhtub aga nooblis restoranis, sünnib sellest draama, sest siinkohal on kokk pannud toidule oma allkirja, mis tõestab kõigile toidu kvaliteeti. Sarnane lugu on ka kosmeetikaga. Kvaliteeti tagav tootmisprotsess nõuab suuremaid ressursse, kuid tootel on ka signatuur, mis on tarbijale kvaliteedimärgiks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised