Korealannade soovitused kehahoolduseks

Lõuna-Korea nahahooldustooted ja –rituaalid on enda efektiivsust tõestanud juba paljudele iluhuvilistele. Ja kuigi enamasti on tähelepanu näonaha eest hoolitsemisel, ei tohiks hooleta jätta ka keha. Milliseid spetsiifilisi ilunippe korealannad oma keha eest hoolitsemisel kasutavad?

Puhas nahk on kõige alus
Ilus nahk saab alguse hoolikast koorimisest. Saad seda igapäevaselt teha nii lihtsalt veega kui ka soovi korral spetsiaalse koorijaga. Ära suhtu sellesse iluprotseduuri kergekäesliselt, sest nahk kehal on võrreldes näonahaga pisut paksem. Siiski ei tasu ka koorimisel liialt hoogu minna – tulemuseks võib olla ärritatud ja punetav nahk. Koorimiseks sobivad erinevad karedad harjad, kindad või rätikud. Seega ole järjepidev ning peagi märkad, et pärast igapäevast koorimist on Su nahk märksa pehmem ja säravam (jah, ka tuharatel ja reitel!).

Lukusta niiskus nahka
Teiseks oluliseks sammuks on niisutamine. Kasuta ohtralt kehakreemi, mis ennetab vananemist ja samas taastab ideaalse niiskustasakaalu. Ära unusta ka kõhtu, tuharaid ja dekolteed. Kuigi tõenäoliselt ei näita sa neid igapäevaselt, annab siiski teadmine, et kaunis nahk on KÕIKJAL, selle alateadliku enesekindlus-süsti.
Kehasprei või –õli paneb mõttelise punkti (vahel lausa hüüumärgi) kogu niisutusrutiinile. Samm, mis ei ole otseselt hädavajalik, kuid annab selle salapärase „miski“, mida eesolevaks päevaks vajad. Kasuta aaloega rikastatud spreid, et rahustada tundlikku või ärritunud nahka.

Kaitse nahka
Korealannad ei väsi kordamast, kui oluline on kaitsta nahka kahjulike UV-kiirte eest. Päikesekaitsekreemi kasutamine on rangelt kohustuslik – seda nii näol kui ka loomulikult kehal.

Õige tehnika 
Oluline ei ole vaid see, milliseid tooteid sa kasutad, vaid ka see, kuidas seda kõike teha. Kui näonaha hooldusel ollakse pigem sõrmedega tupsutades õrn ning välditakse liigset sikutamist ja tõmbamist, siis oma keha eest hoolitsemisel võiks seda tehnikat pisut muuta.
Lisa oma käeliigutustesse nii koorimisel kui ka niisutamisel pisut enam survet ja massaažile omaseid liigutusi. Jalgu jakäsi kreemitades liigu alt üles ringjate liigutustega, et lõdvestada ühtlasi ka pinges lihaseid, ergutada vereringet ning tõsta energiataset.

It’S SKIN kehahooldustooted on saadaval Tallinna ja Tartu Kaubamaja Ilumaailmas, suuremates Apotheka apteekides, I.L.U. kauplustes ning Tradehouse’i veebipoes aadressil www.tradehouse.ee, samuti It’S SKINi veebipoes aadressil www.itsskin.ee.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…