Foto: Shutterstock

ghd stylerid on töövalmis juba 20 sekundiga, valides temperatuuri vahemikus 175-185 kraadi. ghd styleri mõlema plaadi sees on kõrgtehnoloogiline mikrokiip, mis pumbates 5 korda sekundis kuuma juurde, säilitab kogu plaadi ulatuses pidevalt stabiilset temperatuuri. Seega garanteerime ühtlase viimistluse töötades styleriga juuksejuurtest otsteni.

Samuti on väga oluline mõista, miks just temperatuuri vahemik 175-185 kraadi on optimaalne töötamiseks. Uued uuringud on tõestanud, et temperatuuri tõustes üle 190 kraadi, hakkab kuumus sööma juukses olevat keratiini. Kuna meie juuksed koosnevad ~85% keratiinist, võime ette kujutada, mis nendest järele jääb liiga kuuma rauda kasutades. Ka liiga madal temperatuuri valik ei ole juustele hea. Temperatuuri langedes alla 170 kraadi, hävineb juukses olev niiskus.

Turvalisuse tagamiseks on seade varustatud automaatse unereziimiga. Pärast 30. minutit töötamist lülitab seade end puhkereziimile, hakates heliga sellest märku andma ning jahutades plaadid 40 kraadini. Soovides tööd jätkata, tuleb seade nupust korraks välja ja sisse lülitada ning saate taas tööd jätkata.

Seadmel on pehme, 2,7 m pikk ja 360 kraadi pöörlev juhe, mis ulatub kõikjale, segamata viimistlusprotsessi. Juhtmel on sees topelt ühendustraat, mis annab sellele eriti tugeva vastupidavuse. Siiski tuleks hoiduda juhtme keeramisest ümber seadme. Soovituslik oleks keerata juhe kokku ja asetada seadme kõrvale kuumakindlas kotis.

Enne kui alustate kuuma seadmega juuste töötlemist, on soovitatav alati kasutada kuumakaitse tooteid. ghd viimistlussarja tootevalikust  leiab  igaüks  endale  sobiva. Tooted sisaldavad  kõrge konsentratsiooniga niisutavaid ja tervendavaid koostisosasid, vitamiitne A,  C ja E, UV- kaitset ja  on  niiskuskindlad.

Kaitsevad  samas  juukseid  kuuma-,  külma-  ja  ilmastiku  kahjuliku  mõju eest. Olenevalt sellest, millist tulemust soovite saavutada, saab valida sirgendavate, volüümi lisavate ja lokitoote vahel.

ghd elektroonilisi seadmeid iseloomustab paremini kõrgeima kvaliteediga keraamika ning negatiivsete ioonide positiivne mõju juuksehoolduses. ghd 100% keraamilised plaadid on valmistatud vaid kõrgekvaliteedilisest keraamikast, mis tagab tootele väga pika tööea- 1650 töötundi.

Supermarketist ostetava sirgendaja plaadid on üldjuhul seest metallist ja kaetud keraamilise kihiga, andes seadmele tegeliku tööea 150-200 töötundi. Seega, tuleks peale paari aastat seade välja vahetada. Samuti tekivad kihilisele plaadile kergesti mikropraod, mis hakkavad juukseid kiskuma. ghd Gold sarja stylerid tagavad aga ülima profesionaalse viimistluse.

Tänu styleri kuldsetele plaatidele ja elegantselt ümarale disainile libisevad juuksed erilise kergusega läbi plaatide, luues seeläbi ainulaadse läikiva lõpptulemuse. Keraamika juhib ja säilitab efektiivselt kuumust ning toodab niisket soojust, mis seob juustes vajaliku niiskuse. Sirgendajate täiustatud nailonist väliskest kuumeneb vähem ja on kergem käsitleda.

Millise temperatuuriga töötab ghd styler? Miks ei ole seadmel võimalik eraldi temperatuuri valida? Kas seade lülitab ennast ise välja?

ghd stylerid on töövalmis juba 20 sekundiga, valides temperatuuri vahemikus 175-185 kraadi. ghd styleri mõlema plaadi sees on kõrgtehnoloogiline mikrokiip, mis pumbates 5 korda sekundis kuuma juurde, säilitab kogu plaadi ulatuses pidevalt stabiilset temperatuuri. Seega karanteerime ühtlase viimistluse töötades styleriga juuksejuurtest otsteni.

Samuti on väga oluline mõista, miks just temperatuuri vahemik 175-185 kraadi on optimaalne töötamiseks. Uued uuringud on tõestanud, et temperatuuri tõustes üle 190 kraadi, hakkab kuumus sööma juukses olevat keratiini. Kuna meie juuksed koosnevad ~85% keratiinist, võime ette kujutada, mis nendest järele jääb liiga kuuma rauda kasutades.

Ka liiga madal temperatuuri valik ei ole juustele hea. Temperatuuri langedes alla 170 kraadi, hävineb juukses olev niiskus.Turvalisuse tagamiseks on seade varustatud automaatse unereziimiga.

Pärast 30. minutit töötamist lülitab seade end puhkereziimile, hakates heliga sellest märku andma ning jahutades plaadid 40 kraadini. Soovides tööd jätkata, tuleb seade nupust korraks välja ja sisse lülitada ning saate taas tööd jätkata.

Kuidas oma styleri eest hoolt kanda?

ghd raudu on soovitatav puhastada kord kahe nädala tagant. Plaadid on oma omadustelt mustust hülgavad ja antistaatilised, kuid siiski kipuvad mõned viimistlustooted tekitama plaatide servadele mustuse rante. Need pühkida ära mikrofiiber kangaga.

Mõned kasutavad antiseptilisi puhastuslinasid, kuid hoiduda tuleks siiski märja kanga kasutamisest, kuna plaatide sees on elektroonika. Kasutades ghd juuksehoolduse tooteid, ei vaja plaatide pind eraldi puhastamist. Õige töövahendi hooldus pikenab selle tööiga märgatavalt.

Milliseid tooteid on soovitatav kasutada eelnevalt kuuma rauaga töötlemist? Kas ghd´l on olemas ka oma kuumakaitse toode? Kust seda saab?

Enne kuuma rauaga tööd alustamist ei ole soovitatav kasutada lakki. Samuti hoiduda mahe-ja loodustoodete kasutamisest enne kuuma rauaga juuste töötlemist. Loodustooted koosnevad suures osas suhkrust ja meest, millest kuuma rauaga töödeldes saadakse karamell.

ghd tooteid saab soetada läbi meie edasimüüjate. Ülevaate kõigist salongidestleiate www.stylecorridor.com kodulehelt Eesti edasimüüjate alt.

Mida on võimalik ghd styleritega teha? Kas lainete tegemine õnnestub?

ghd stylerid võimaldavad kasutades vabalt oma loovust jõuda mistahes soovitud lõpptulemuseni. Soovid sa siis täiuslikult siledaid juukseid, kauneid lokke või veetlevaid laineid.

Valida on kolme eri suuruses styleri vahel. ghd Gold Mini styleri kitsad plaadid on täiuslikud lühikeste juuste sirgendamiseks ning juuksejuure tõstmiseks. See on absoluutne töövahend veelgi paindlikumate lokkide tegemiseks.

ghd Gold Maxi styleri laiad plaadid on suurepärased paksudele ja pikkadele juustele. Korraga võib sirgendada suuremaid juukse salke või luua suuri ja rikkalikke lokke või laineid. ghd Gold Classic styler on ideaalne abivahend mistahes juustele.

Kust saab ghd tooteid osta? Miks on ghd tooted saadaval vaid läbi valitud edasimüüjate?

Style Corridor OÜ on ghd ametlik maaletooja Eestis. Varustades edasimüügi salonge kogu ghd tootevalikuga üle Eesti. ghd tootevalik hõlmab endas elektroonilised seadmed, viimistlusvahendid ning kammid ja harjad.

ghd tooteid müüvad valitud salongid üle Eesti. Enim edasimüügi salonge asuvad Tallinnas, samuti Pärnus ja Tartus. ghd tooteid saavad aga endile soetada läbi Decoris veebipoe kõik soovijad üle eesti. Tooted saadetakse neile lähimasse pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul.

Viimaste aastatega on kasvanud piraattoodete müük läbi internetipoodide. Kahjuks oleme avastanud, et ka ghd stylereid müüjakse läbi selliste portaalide. Piraattoodete müük läbi internetipoe on aga kuritegu ja nendele seadmetele ei tagata mingit garantiid. Samuti kuumenevad piraattooted liiast ja rikuvad rängalt teie juukseid.

Piraattoodet on kerge tuvastada juhtme ja hologram kleebisel oleva koodi alusel. Nimelt kuulub igale originaaltootele vaid temale omane kood, mille leiate seadme küljest ja hologram kleebiselt. Originaalsust saab kontrollida www.ghdhair.com rahvusvahelisel kodulehel, kus saate kasutades toote koodi, ennast sisse logida ja seadme endale kuuluvaks registreerida.

Piraattoodetele on omane ka ümmargune ja kergesti keerduv juhe. Originaaltootel on aga lapik juhe. Veendumaks, et soetate endile originaaltoote, vältige rahvusvahelisi müügiportaale ning jälgige meie edasimüüjaidwww.stylecorridor.com kodulehel.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…