Kõik, mida clip-in juuksepikenduste kohta teada oled soovinud

Me oleme kõik näinud oma lemmikstaare ühel päeval ägeda lühikese lob-soenguga säramas ning järgmisel päeval juba pikkade lokkis juustega fotograafide ja fännide pilke naelutamas. Tundub nagu oleks staaridel mingi imeline võime ühe päevaga oma juuksed pool meetrit pikemaks kasvatada. Tegelikult on selle võluvõime taga clip-in juuksepikendused, mida saad üheks õhtuks endale pähe panna.

Võib-olla oled sa clip-in juuksepikendustega juba kokku puutunud. Kui just ise ei ole kandnud, siis kasutab üks su sõbrannadest neid või siis oled lihtsalt märganud, kuidas sinu tuttaval on kord pikad ja kord jälle lühikesed juuksed. Kui sul neid endal ei ole, siis võib-olla on asi sellest, et sul on eelarvamused, et need ei ole loomulikud ning neid kandes saavad kõik kohe aru, et tegemist pole sinu enda juustega. Kuid tegelikult kui sa kasutad kvaliteetseid cip-in pikendusi, siis järgides paari nippi, on võimalik nende abil tõeliselt loomulik look luua.

 

#1 NEED PEAVAD SU LOOMULIKU JUUKSEVÄRVIGA SOBIMA

Suurim viga, mida tehakse, on see, et pikenduste värv ei sobi sinu juuksevärviga. Pea meeles, et enamasti on inimestel juuksejuurtel ja otstel erinev toon. Seega vali pikendused, millel on juured veidi tumedamat tooni või kui need on ühtlaselt sama tooni, siis kasuta pikenduste juureosal kerget toonivat palsamit. Nii sulanduvad pikendused sinu oma juustega paremini ühte.

 

#2 LASE JUUKSURIL NEED ENDA JAOKS SOENGUSSE LÕIGATA

Järgmine kord võta pikendused juuksurisse kaasa. Lase tal neid veidi lõigata – nii, et see lõikus sulanduks kokku sinu omaga. Juuksur võiks pikendusi veidi otstest fileerida – see annab neile loomuliku liikuvuse.

 

#3 VIIMISTLE PIKENDUSI ENNE PÄHEPANEKUT

Pikendusi on lihtsam viimistleda, kui need riidepuule enne rippuma paned (sellise tegumoega riidepuu, kuhu saad seeliku riputada). Anna juustele tekstuuri viimistlusvahenditega ning kui soovid, tee ka lokid.

 

#4 KASUTA JUUKSELAKKI KA PIKENDUSTEL

Üks põhjus, miks paljud juuksurid armastavad oma klientidel clip-in pikendusi kasutada, on nende kasutusmugavus. Võta salk juukseid, tupeeri juureosa ning lase sellele veidi juukselakki. Kinnita klambriga pikendused ja lase nüüd veelkord kinnitusosale lakki. Nüüd ei pea kartma, et juuksed isegi suuremas tantsuhoos ära tulevad.

 

#5 VÄLDI ŠINJOONE – NEED JÄTAVAD FEIGI MULJE

Šinjoonid jäävad enamasti alati ebaloomulikud. Kui soovid pikka hobusesaba, siis kasuta parem clip-in pikendusi. Kinnita need ainult pea keskmisele osale – nii jääb pats loomulik ja klambrid ei jää välja paistma.

 

#6 HOOLITSE OMA PIKENDUSTE EEST

Iga kolme kuu tagant võiksid pikendusi pesta. Pane need kausi sisse, pese tavalise šampooniga ning seejärel kasuta palsamit või maski. Lase juustel loomulikult kuivada. Kui tegemist on kvaliteetsete pikendustega, siis võid neid kammida ja nende eest hoolitseda nagu oma juustegi eest.

*staaride pikendustega ja ilma pikendusteta instagrami pildid tulevad siia juurde


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…