Koguperemess ILU kutsub osalema

Koguperemess ILU on Lõuna-Eesti suurim ilu- ja terviseteemaline üritus, mis avab uksed 8.-9. mail Tartu Näitused messikeskuses.

Iga aasta toob uued trendid moemaailmas ning järjest rohkem jälgitakse tervislikke eluviise. Koguperemess ILU on samuti uuenduslik ning käib trendidega kaasas. Aasta tagasi peetud juubelimess sai uue kuue, et olla meelepärasem veelgi laiemale sihtgrupile. Positiivne tagasiside julgustas samal kursil jätkama.

Kogupereüritus ILU hõlmab endas tegevusi naistele ja meestele igas vanuses. Kodumaine disain, looduslikud ilutooted, tervis, sport, positiivne ellusuhtumine, tervislik toitumine, kodu, pere ning vaba aeg on vaid murdosa märksõnadest, millega üritust iseloomustada.

Messi ILU valdkonda kuuluvate ettevõtete jaoks on üritus paik, kus kohtuda klientidega ning tutvustada vahetult tooteid ja teenuseid. Ei ole paremat moodust tegevusvaldkonna esitlemiseks kui üritus, kus osalevad konkureerivad ettevõtted.

Külastajale annab konkurents ideaalse võimaluse küsida oma ala asjatundjatelt professionaalset nõu ning leida toodete seast endale sobivaim. ILU on kogu perele mõeldud üritus, kus lisaks messimelule saab osa võtta seminaridest ja töötubadest. Lisaks on mõlemal messipäeval laval mitmekülgne programm esinejate ning tooteesitlustega. Tuju aitab üleval hoida Ženja Fokin.

Koguperemess ILU on kasvava külastajaskonnaga üritus, mis pakub igal korral midagi uut. Head ettevõtjad ning külastajad – olete lahkelt oodatud osalema koguperemessil ILU!

Rohkem informatsiooni registreerimise ning toimumiskoha ja aja kohta www.ilumessid.ee!

Kohtumiseni 8.-9. mail!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised