Kiharad STRESSIS? Hädast päästab peanaha ja juuste sügavpuhastamine!

Peanahk sügeleb ja ketendab, juuksed on rasked ega taha kuidagi soengus püsida? Me teame mida teha!

Tekst: Karl Aukust, Hair & Skin Ilusalongi juuksestilist
Foto: Shutterstock
Artikkel ilmus ajakirjas Iluguru SÜGIS 2015

Kui need on ilumured, millega pead silmitsi seisma, kaalu peanahakoorija või sügavpuhastava šampooni kasutamist.

Kuigi oleme harjunud oma keha, nägu, käsi ja jalgu regulaarselt koorima ja niisutama, kipume endiselt unustama, et nahk peidab end ka juuste all. Jah, me kasutame oma juuksetüübile sobivaid šampoone ja palsameid, kuid peanaha hooldamise jätame pahatihti kahe silma vahele. Kui aga pead ei pese korralikult, jäävad nahale viimistlustoodete jäägid ning pikapeale hakkavad juuksedki enneaegselt välja langema, sest juured ei saa enam kätte piisavas koguses toitaineid.

Kõige rohkem puutuvad kõnealuste probleemidega kokku paksude kiharate omanikud, kelle juuksed kiiresti rasuseks muutuvad ning higistades sügelema ajavad. Kui kõik need sümptomid ei ole sinulegi võõrad ning kui kasutad soengu sättimiseks tihti viimistlustooteid, siis tea – su peanahk vajab sügavpuhastamist, mis ennetab juuste väljalangemist ning muudab kiharad taas terveks ja tugevaks.

Koorija eemaldab peanahalt surnud rakud ja parandab naha üldseisundit, sügavpuhastav šampoon aga puhastab juukseid, samas leevendab ülekoormatud peanahaga seotud ilumuresid.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…