Kevad on koputamas uksele ja nii mõnigi bränd üllatab huvitavate uudistoodetega!  Talvest räsitud juuksed vajavad nüüd eriliselt õrna ja põhjalikku hoolt, milleks tuleb appi kvaliteetne juuksehari ja õrn juukseklamber!

  1. UUE DISAINIGA TANGLE TEEZER JUUKSEHARI

 

Tangle Teezer ja Briti bränd Skinny Dip on erikoostöö raames tulnud välja kolme uue ja vallatu disainiga Compact Styler juukseharjaga.

Lillale põhjale loodud Skinny Dip Lovely Llama ja Skinny Dip Trendy Tiger ning valgele põhjale loodud  Skinny Dip Cheeky Peach juukseharjad on trendikad ja üdini mängulise mustriga.

Uuendusliku juukseharja unikaalsed harjased on perfektsed harutamaks lahti ebameeldivaid juuksepusasid. Samuti on harjal peanahka masseerivad omadused. Harjal on kate, mis hoiab harja kaitstuna tolmu ja mustuse eest. Mõõtudelt kompaktne hari mahub ideaalselt igasse käe- ja koolikotti. Harjaseid kaitseb spetsiaalne kate, tänu millele jääb kamm terveks ning puhtaks. Tangle Teezeri harjased ei kahjusta juukseid.

 

       

Müügikohad: Tallinna Kaubamaja, Tartu Kaubamaja ning Tradehouse Ilukaubamaja, Nordic Beauty Concept pood T 1 Kaubamajas, e-kaubamaja www.ebeauty.ee.
Hind: 17.90 €

 

 

                2.   INVISIBOBBLE® JUUKSEKLAMBER WAVER 

 

Invisibobble® tutvustab innovaatilist ja mitmekülgset juukseklambrit WAVER.

Tuntud innovaatiliste juukseaksessuaaride tootja invisibobble® laiendab oma valikut uue WAVER juukseklambriga. Ainulaadse tehnoloogia ja õrna tegumoega juukseklamber hoiab juukseid paigal ilma jälgi jätmata.

WAVER on uus ja universaalne juuksekinnitus, milles on kombineeritud ideaalseks viimistletud disain ja ainulaadne materjal.  Tänu spiraalsele helix-disainile püsib WAVER hästi juustes, ei jäta juustele jälgi ja on ka mugav. Nagu kõikidel invisibobble’idel, puuduvad ka WAVERil metallist ühenduskohad, mis võivad juukseid kahjustada. Tänu “Slide-lock”-tehnoloogiale on WAVERit lihtne avada ja sulgeda. WAVER on veekindel, lihtsasti puhastatav ja valmistatud vastupidavast materjalist. Kasuta invisibobble® WAVERit nagu juukseklambrit või soengu tegemiseks.

Invisibobble® WAVER Hair Clip on saadaval kahes toonis: läbipaistev ja pruun.

 

Müügikohad: Tallinna Kaubamaja, Tartu Kaubamaja ning Tradehouse Ilukaubamaja, Nordic Beauty Concept pood T 1 Kaubamajas, e-kaubamaja www.ebeauty.ee.

Hind: 5.50 €

 

 

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…