Keha trimmi külmateraapiaga!

Külmaga on ajast aega leevendatud mitmeid vaevusi alates liigesepõletikest ja lõpetades ainevahetuse parandamisega. Külmateraapia uusim trend on aga tõhusad iluprotseduurid!

Ilusalongis CryoClinic pakutav krüoteraapia toimib ekstreemsete külmakraadide kontrollitud kasutamisel ning on väga efektiivne näonaha vananemisprotsesside pidurdamisel ja kehakaalu langetamisel. Näo- ja kehahooldusi tehakse spetsiaalse seadme Cryo21 abil, mis on tänu kiiretele ja püsivatele tulemustele saavutanud põhjamaades laialdast edu.

 

Keharasvadest priiks kirurginoata

Kes ei teaks, et tervislik toitumine ja liikumine aitavad kõige paremini soovitud figuuri saavutada! Tihti takerdub tulemus aga aja- ja motivatsioonipuuduse taha. Siis tulevad appi tõhusad aparaadihooldused, nagu Cryo21 kehahooldus, mis aitab probleemsetes piirkondades lõhustada tselluliiti ja rasvaladestusi, kiirendada ainevahetust ning saavutada soovitud kehakuju ja -kaalu. „Muide, meil käib „sangadest” ja trennile allumatust kõhupolstrist vabanemas ka tugevam sugu,” märgib CryoClinic OÜ terapeut Katrin Koolmeister. „Väga häid tulemusi oleme saavutanud meeste peamise murekoha – vöökohale talletunud rasva ehk „sangade” – kaotamisel. ”

Rasvarakkude tavatemperatuur on 34 kraadi. „Cryo21 kehahoolduse käigus alandatakse rasvarakkude temperatuuri 8 kraadini, mis kutsub esile loomuliku rakusurma,” jätkab Katrin Koolmeister. „Kärbunud rasvarakud väljutatakse organismist lümfiringe kaudu. Ühe protseduuri tulemusena kahaneb näiteks vööpiirkonnast umbes 2 cm. Rasvarakkude lõhustumine jätkub pärast protseduuri veel järgneva 14 päeva jooksul, misjärel võib protseduuri korrata. Nagu enamiku kehateraapiate puhul, kehtib ka Cryo21 puhul reegel, et kõige efektiivsemad ja püsivamad tulemused saab, kui protseduure korrata kuurina.”


Pärast viiendat korda. 

 

Pingul pale poole

Cryo21 tehnoloogia võimaldab ka spetsiaalselt näo- ja kaelapiirkonnale mõeldud vananemisvastast ja pinguldavat hooldust. Cryo21 näohoolduse käigus esile kutsutud termiline šokk – külma aparaadiotsiku ning terapeudi sooja käe vahelduv paitus – aktiveerib nahka tootma täiendavalt kollageenikiude, elastiini ja hüaluroonhapet. Ühtlasi parandab külma mõju oluliselt naha verevarustust, mille toel paraneb naharakkude ainevahetus.

Miinustemperatuuride kasutamise tulemuseks on nooruslikum, pehmem ja pringim nahk. „Lisaks vallandub lisakogus nn õnnehormooni endorfiine, mis võitlevad väsimuse jälgedega, nii et näonahk jääb pärast hooldust värske ja pinguldatum,” lisab terapeut.

 

Taljet voolides ja nägu trimmides

„Proovisin CryoClinicus nii keha- kui ka näohooldust ja olen meeldivalt üllatunud,” tunnistab toimetaja Elen Raud (42). „Cryo21 kehaprotseduur osutus pigem mõnusaks massaažiks kui hambad ristis lõdisemiseks. Esmalt määritakse nahale külmakahjustuste vältimiseks spetsiaalset geeli. Koostöös terapeudiga valisime mõjutatavaks piirkonnaks kõhu. Ma ei suutnud esmalt uskudagi, kuid pärast protseduuri jalga tagasi aetud teksad tõestasid, et kõhu ümbermõõt vähenes juba esimese korraga 4 sentimeetrit!

Näohoolduse puhul võlus enim külma ja sooja kontrast, ehk et külmale aparaadiotsiku puudutusele järgnes kohe terapeudi sooja käega naha silumine. Mu üks näopool osutus teisest märksa tundlikumaks – terapeudi sõnul on see täiesti tavaline. Alati tasub terapeudile öelda, kui aparaadiotsiku puudutus tundub nahal liiga külm või tugev − kannatama ei pea! Pärast näohooldust oli tõeliselt värske tunne nii näol kui ka kogu kehas!”


Enne ja pärast 

Lisaks Tallinna CryoClinicule on Cryo21 tehnoloogia kasutusel ka Tartus ja Toila Spas.
Lähem info www.cryo21.ee


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…