ILUSATE KULMUDE JAOKS ON SUL VAJA NEID KOLME VAHENDIT!

Õigesti viimistletud ning paksemad kulmud raamivad nägu ja rõhutavad naise ilu.

Allikas:marieclaire.com
Foto:Shutterstock

#Kulmupliiats
Kulmupliiatsi kasutamine on kõige levinum viis kulmude viimistlemiseks. Spetsiaalselt kulmude jaoks mõeldud pliiats täidab tühimike ning sellega saab teha ka õrnu karvu imiteerivaid tõmbeid. Kõige olulisem, mida pliiatsi valimisel tuleb arvesse võtta on juuste toon. Heledate juustega naised peaksid valima hallikaspruuni pliiatsi. Tumedapäised naisterahvad võiksid eelistada tumepruuni.

#Diagonaalse otsaga pintsetid
Ilusate kulmude eelduseks on ka kvaliteetsed pintsetid, sest muidu võib nende kitkumine olla keeruline ja valus. Diagonaalse otsaga pintsettide boonuseks on see, et nad võimaldavad haarata karvast kinni võimalikult alt.  Pintsettidega eemalda ainult need karvad, mis asuvad kulmu loomulikust kujust eemal. Eemalda ainult üks karv korraga. Kulme võib kitkuda nii alt kui pealt. Meeles peab pidama, et alati karvakasvu suunas. Enne pintsettide käiku laskmist soovitame kulmud üle värvida kas spetsiaalse kulmuvärviga või joonistada üle kulmupliiatsiga. Peale kitkumist kanna peale rahustavat geeli.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…