MEIK KULUB LIIGA RUTTU MAHA? 5 nippi, mis aitavad sel kauem püsida

Me kõik oleme olnud olukorras, kus hommikul näole maalitud lainerijoonest (põhjast rääkimatagi!) saab õhtuks laialivalgunud kriips... Tutvustame sulle 5 nippi, mis pikendavad kauni meigi püsimisaega.

Foto: Shutterstock

Samm 1 – niisutus

Enne, kui meigipintsliga näo kallale asud – kreemita nahka, sest niisutatud näonahk ei muutu niipea kuivaks või liialt rasuseks. Kuiva naha puhul sobivad intensiivselt niisutavad kreemid, rasuse naha omanikele soovitame näiteks matistavat geeli.

Samm 2 – baas

Pahatihti jätame selle olulise sammu oma meigirutiinis vahele… Vale otsus! Praimer pikendab meigiiga, korrigeerib näotooni ja -tekstuuri ning ei lase jumestuskreemil laiguliseks minna.

Samm 3 – jumestuskreem

Tihtipeale süüdistatakse erinevaid jumestuskreeme selles, et need kipuvad pika päeva lõpuks pooridesse ummistuma. Antud probleemi vältimiseks tuleks jumestustoodet peale kanda kohe pärast praimerit, kasutades selleks spetsiaalset pintslit või meigisvammi. Tulemus kinnita õhukese puudrikihiga.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…