KATRIN PIHELA: aasta oodatuim ilusündmus Ilu sõnum stardib juba sel reedel
Fotod: Erlend Štaub, Ilu sõnum

Sügis on märkamatult kätte jõunud. Päike käib madalamalt, valgus on soojem, värvid küpsemad. Taas on kätte jõudnud kõige ilusam aeg aastas.

Nii nagu sügis, saab ka mess Ilu sõnum 2016 olema väga kirev ja värviküllane, tuues külastajateni rikkaliku sügistalvise värvipaleti nii moekollektsioonides, meigi-, juukseholdus- ja küünetoodete riiulitel, ehete ja aksesuaaride väljapanekutes. Värvid on kindlasti üks messi märksõnadest.

Lisaks värvikirevusele saab sügismess olema suunatud loomulikult tervislikele alternatiividele, mida ilumaailm pakub. Kergemad ja tervisesõbralikumad tooted, toidulisandid, õlid, looduslikud komponendid- see kõik on olnud juba mitmeid aastaid populaarne, kuid nüüd on piir ilu- ja tervistoodete vahel muutunud veelgi ähmasemaks. Erinevate keemiatoodete rohkuse tõttu meie igapäevaelus on paljude inimeste suureks probleemiks saanud ülitundlik nahk ja allergiad. Muuhulgas aitab mess sel korral leida lahendusi erinevatele nahaprobleemidele. Eda nii ravikosmeetikatoodete kui aparaadihoolduste näol.

 dc2i3143-copy-825x520

Kui tervisekeskne mõtteviis on vallutanud palju südameid ja suure osa messihallist, siis kolmas rõhuasetus, mida uhkusega esile tõsta soovime ongi just innovatsioon ilumaailmas. Teaduse ja tehnoloogia kiire areng toovad nähtavad tulemused kätte kiiremini, väiksema ajakuluga, kergema vaevaga, mugavamalt ja mõne probleemi puhul ka jäädavalt. Moodsa aja naine soovib näha tulemust kohe. Ajafaktor on trumbid kätte mänginud kohese efektiga täitesüstidele, kiiret ja tõhusat tulemust lubavatele nanostruktuuriga kreemidele-seerumitele, laseritele, kombineeritud hooldusi pakkuvatele iluseadmetele, mis senise ühe probleemi asemel korraga mitmele lahendust pakuvad.

Ilumaailm oleks justkui astunud korraga sammu edasi ja tagasi. Üheltpoolt oleme jõudnud rohujuure tasemele, kus ilu peab sündima puhtast loodusest ning teisalt oleme astunud lausa nii suure sammu edasi, et piir teaduse, meditsiini ja ilu vahel on muutunud nii õhkõrnaks, et seda peaaegu polegi enam.

Messi mõttest rääkides olen korduvalt öelnud, et see on suhtluskeskond. Mistõttu kutsungi teid lisaks iluostude tegemisele messile suhtlema. Tulge vaadake, uurige, proovige, küsige nõu, ahmige ilumaailma uut infot ja ammutage inspiratsiooni. Sügisene ilumess saab olema glamuurne ja kirev, emotsioone täis kohtumispaik.

Mess on avatud:
Reedel, 14.oktoobril   10.00-19.00
Laupäeval, 15.oktoobril    10.00-19.00
Pühapäeval, 16.oktoobril 10.00-18.00

Kohtumiseni!

Katrin Pihela,
Messi Ilu sõnum projektijuht

jpg_2


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…