Kasulikud nipid talviseks kehahoolduseks

Dove brändijuht Marit Soha soovitab igapäevast heahooldusrutiini rikastada tihedama koostise ning sügavniisutavate kehakreemidega. „Õigete kehahooldusvahendite abil on võimalik külmast ärritunud nahast tingitud  ebamugavusi ennetada ning leevendada. Lisaks sobivatele kehahooldustoodetele tuleb meeles pidada ka teisi olulisi naha heaolu soodustajaid,“ annab Soha nõu. Alljärgnevalt jagab Dove brändijuht kasulikke soovitusi, mis aitavad kuivuse käes vaevleva naha taas rikkalikult niisutatuks ja siidiselt pehmeks muuta.

Väldi kuuma veega pesemist

Talvisel ajal, kui külm on naha vahele pugenud, on kuuma duši all mõnulemine kiire leevendus külmatundest lahtisaamiseks. Siinkohal aga tuleb silmas pidada seda, et liiga kauaks ei tasu end kuuma vee alla unustada, kuna see kahjustab naha loomulikku rasukihti, mis kaitseb kuivamise eest. Kui nahk hakkab duši all juba punetama on see märguanne sellest, et on viimane aeg vee alt välja tulla.

Proovi:

Dove Nourishing Care shower dušiõli  5.99 EUR (200 ml)

 

Uudse kontseptsiooniga dušiõli sisaldab 55% ulatuses naturaalseid õlisid ja pakub intensiivset niisutust ka kõige janusemale nahale. Dušiõli on koostiselt imekerge ja kiiresti imenduv ega jäta nahka ebameeldivalt õliseks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…