Kas SEE võib olla ilusaim kreemipakend?

Prantsuse kaubamärk  Académie Scientifique de Beauté on turule toonud eriti luksusliku pakendiga noorendava kreemi, mis on kaunistatud ehtsate Swaroswki kristallidega.

 

Kingiotsijate elu lihtsustamisel on jõuluperioodil välja tulnud uue tootega Creme Eternelle Jeunesse N°260, mis tõlkes tähendab igavese nooruse allikat.

Koostöös Swarowskiga on Academie toonud turule kreemi, mis on dekoreeritud ehtsate Swarowski kristallidega,  tuues esile reljeefse ASB logo.  Kristallide ehtsust saab igaüks ise testida, sisestades unikaalse tootekoodi Swarowski kodulehele. Pitser on kinnitatud toote karbile, mis on ühtalasi kvaliteedimärgis.
Kreem sisaldab muuhulgas erinevatele peptiididele ka naha niiskustasakaalu säilitamiseks suure molekulaarmassiga hüaloonhapet, E-vitamiini, makadaamiaõli, taimse päritoluga vaha, teemaantpulbrit ja matistavaid toimeaineid.

Tegemist on pika ajaloo ja suure kogemusega brändiga, näiteks kulub ühte toote välja töötamiseks pea 18 kuud, mille käigus  viiakse läbi 150 testi. Usaldusväärseks teeb nahahooldustooted ka pikaaegne kogemus – 128 aastat teaduslikku lähenemist iluvaldkonnas.

Tooteid on võimalik osta ilusalongidest.

50 ml hind 130 €


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…