TAHAN SEDA! Maailma parim meigipintsel

Magnitone London tuli just hiljuti välja oma innovaatilise vibra-sonic meigipintsliga. See pintsel annab nii palju lubadusi, et pidime kohe järgi uurima, millega siis tegu!

Magnitone_Blend_Up_Black_-_Image_2_2000x

Elektroonilised superpintslid on ilmselt järgmine innovaatiline röögatus ilumaailmas. Manuaalsed pintslid on igati usaldusväärsed, küll aga võivad nad väga head kätt ja oskusi nõuda. Kas elektroonilised pintslid teeksid töö lihtsamaks ja mugavamaks ka võhikutele?

Magnitone_Blend_Up_White_-_Image_1_2000x

250 vibra-sonic liigutusega sekundis, lubab see pintsel sinu jumestuskreemi nagu teemandi ära lihvida. Ja mitte ainult – Magnitone masseerib sinu näonahka ning stimuleerib ka vereringet..

 

Seadistuste alt leiad erinevaid programme nii highlighteri, kontuuri, põsepuna ja ka jumestuskreemi jaoks. Ning see ei ole veel kõik, selle supervidina boonuseks on ka antibakteriaalsed ioon-harjased, mis selleks mõeldud seadistuse abil iseennast puhastavad. Uskumatu!

Magnitone_Blend_Up_Black_-_Image_5_800x

 

Save


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…