JUUKSEPARFÜÜMID: lisaks heale lõhnale ka hooldavad sinu kiharaid

Kes meist ei armastaks traditsioonilisi parfüüme, mis juba aastaid meid ustavana teeninud on. See ei tähenda aga seda, et me ei peaks proovima alternatiive või uusi põnevaid tooteid, mis meid kui varakevadised lilled lõhnava panevad. Juusteparfüüm on ideaalne viis peale trenni oma juukseid värskendada või suitsune hais eemale peletada, pealegi on need tooted tihtipeale hooldavad ja niisutavad.

Juba pikka aega tagasi armusime me kuivšampooni maagilisse jõudu muuta meie rasvunud ja pesemata juuksed vaid sekundite vältel värskeks ja kohevaks. Nii mõnedki vaidlevad sellele fenomenile vastu ning võibolla tõesti kahjustab see kultustoode meie kauneid kiharaid, kuid kas pole mitte imeline vahel oma aega säästa jättes vahele see lõputu šampoon, palsam, mask, föön, sirgendaja ja juukselakk rutiin?

Sellegipoolest ei pea me ilutööstuses pettuma, sest ei ole probleeme ja on vaid lahendused. Juukseparfüüm hellitab ka kõige tulihingelisemaid kuivsampooni vastaseid. Ometigi on juuste tihe pesemine tihtipeale meie juustele isegi suurem piin kui nende igapäevane kuivsampooniga kohendamine. Pealegi, ei ole midagi hullemat kui pesemata juuste katastroofiline aroom. Üks mõnus juuksesprei aitab sul varjutada igasugused ebameeldivad lõhnad ning kuivsampooni kasutamise asemel võid oma juuksed lihtsalt ühte hästi viimistletud ponisabasse sättida.

Paljud profid soovitavad ka tavalist lõhna juustesse kanda, sest parfüümi võlusid saab paremini nautida siis, kui ta pidevas liikumises on. Juustesse kantav aroom levib vähesegi tuule mõjul sinu läheduses olevate inimeste meeltesse ja südametesse. Seega miks mitte proovida vahelduseks midagi muud ja anda võimalus nendele suurepärastele toodetele?


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…