Juuksed elektrit täis? Vaata, mida tegema pead!

Tõmbasid põdranäo ja naljakate lumehelvekestega kampsuni üle pea ning oh-seda-õudust, juuksed on taas peas püsti. Tegelikult on taltsutamatute kiharate korrale kutsumine tunduvalt lihtsam kui pead kinni nendest lihtsatest reeglitest:

1) Kui sinu juuksed on õhukesed ja hoiavad pahatihti peadligi, lõpeta naturaalsete harjastega kammide kasutamine. Olenemata sellest, mis kujuga kammi sa otsid, eelista alati neid, kus kirjas “antistaatiline”. Üldiselt ei vea kedagi alt hästituntud Tangle Teezerid.

2) Talvel kasuta volüümiandva šampooni asemel hoopis niisutavat. Kuivad ja elutud juuksed kipuvad kõige enam elektrit koguma.

3) Väldid juustessejäetavaid palsameid, sest need muudavad kiharad raskeks, sundides need kiiremini rasuseks minema? Vale otsus! Just need iluabilised hoiavad püsti kargavad kiharad kenasti omal kohal. Isegi siis, kui mütsi kiire käeliigutusega peast eemaldad. Eelista anti-frizz märgisega tooteid.

4) Sa ei kasuta viimistlusvahendeid, sest paned ju niikuinii mütsi pähe. Tegelikult aitavad ka kõrge kergema fikseerimisega soenguspreid vältida juuksekarvade liigset lendlevust.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…