JUMESTAJAD HOIATAVAD! 5 tõsist meigiviga, mida nii paljud naised teevad

Kui kasutad nahatoonist heledamat peitepulka, korrigeerid meiki puudri abiga ning usud, et rasuse naha jumestamise aluseks on matistamine - meil on sulle šokeerivaid uudiseid.

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

#1 
KONSIILER EHK PEITEKREEM EI TOHI OLLA LIIGA HELE

Isegi juhul, kui sinu silmaalused on väga tumedad.  Eelista katva tekstuuriga peitekreeme, mille toon ei eristu sinu nahatoonist ning tulemus jääb tunduvalt loomulikum. Liiga hele konsiiler paistab alati silma ja mis veelgi hullem – rõhutab turses silmaaluseid.

#2
KUI OLED VANEM KUI 30, VÄLDI MATTE TEKSTUURE

Matt meigipõhi näeb laitmatu välja vaid väga noorel nahal, kui aga tekivad esimesed miimilised kortsukesed, muudab taoline meik need visuaalselt 3 korda sügavamaks. Eelista valgustpeegeldavate osakestega jumestuskreeme, mis ei rõhuta kortsukesi ja muudavad jume nooruslikumaks.

#3
PUUDER EI SOBI MEIGI KORRASTAMISEKS

Kui nahk hakkab päeva peale läikima, ei ole täiendava puudrikihi lisamine kuigi tark valik. Puuder ummistab poore ja sunnib need veelgi aktiivsemalt tööle hakkama, tootes veelgi rohkem rasu. Pigem kasuta üleliigse rasu eemaldamiseks salvrätti või spetsiaalset rasu imavat paberit.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…