Hetkel on käimas suur ilutoodete võistlus ILUTEEMANT 2018 ning oma ala proffidest koosnev žürii on põnevaid tooteid testimas. Võitjad selguvad märtsikuus toimuval Iluteemant galaõhtul. Tutvustame ka lugejatele žüriiliikmeid ja uurime välja, millised on nende lemmiktooted ja ilunipid. 

Jumestustooteid testivad kolm jumestuskunstnikku ning üheks neist on sel aastal 12-aastase kogemusega vabakutseline jumestaja Jenni Korjus (www.korjusjenni.com).

 

MISSIOON ILUMAAILMAS:

Minu eesmärk on panna oma kliendid tundma võitmatutena. Mulle väga meeldib “bondida” oma klientidega. Kuulata nende lugusid, nende elu põhimõtteid, jagada erinevaid arvamusi. See suhtlus on minu jaoks hästi oluline, mis annab ka minu tööle palju kaasa. Palju on räägitud sellest, et iluteenindajad on kui psühholoogid ja see on tõsi. Nii tihti tunnen, et olen kellegile abiks olnud nõuga või hoopis klient õpetab mulle midagi uut. See on minu jaoks hindamatu ja ma olen väga õnnelik, et mul selline võimalus elus on.

 

TOOTED, MIS SULLE ILUTEEMANT TESTIMISEL KÕIGE ROHKEM MEELDISID:

1) Ontic Minerals OnticPro Soft Shimmer Duo särapuuder – super pigmendiga toode, ülisiidise koostisega ning lummav värv! Kindlasti tahaks seda ka oma kogusse lisada.


2) LASplash Cosmetics Art-Ki-Tekt Slim Eyeliner silmalainer – ma armastan sellise peene otsaga lainereid väga. Samuti on laineri juures ülioluline, et see oleks sügavmust ning et seda saaks kihiti lisada ilma, et see kooruma hakkaks. See lainer täitis kõik minu kriteeriumid.


3) Make-up Studio Jewel Effect lauvärv – glitter on alati hea mõte ja mida peenekiulisem see on, seda effektsem minu arvates. Kasutan samalt firmalt sarnaseid tooteid ja olen väga rahul nende sära pigmentidega.

ISELOOMUSTA OMA KÄEKIRJA/TÖÖSTIILI!

Mina armastan veatut põhja, sametiselt ühtlase tooniga, ilma et ükski iluviga kuskilt piiluks. Tänapäeval on meigitööstus nii palju arenenud, et enam ei pea selleks ka paksu vahapõhist kihti näole ehitama. Fotovalmidus on kindlasti ka väga oluline, selles ma järgi ei anna. Seega minu käest kerget päevameiki on pea võimatu saada.
Minu stiil? Mulle meeldib öelda nii: “Kliendi parimad omadused rõhutatud läbi minu käekirja!”
Tööpõhimõtetest olulisemad minu jaoks on täpsus. Et klient jõuaks õigeaegselt kohale, ja et mina jõuaksin õigel ajal või varem töö valmis. Ma absoluutselt ei salli inimesi, kes broneerivad aja, jätavad tulemata ning ei teata mulle sellest. Austus kaasinimese aja vastu on minu jaoks väga oluline. Teiseks, keeldun ma tegemast kliendile midagi, mis minu ilustandartitega vastuollu läheb. See tähendab seda, et kui klient soovib midagi, mis minu arvates ei tee komplimenti tema välimusele, siis ma annan endast kõik, et teda ümber rääkida. Hiljuti just selline olukord oli, mul õnnestus oma idee maha müüa kliendile ning ta jäi väga rahule. Ta oli väga üllatunud, kuna keegi polnud talle midagi sellist teinud nagu mina, kuid õnneks ta jäi rahule.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…