IT LOOKS: L’Oréal Professionneli soengustiilide kollektsioon – kevad/suvi 2014

Tutvu hooaja kõige ihaldusväärsemate juuksetrendidega.

Fotod ja tekst: L’Oréal Professionnel

Modell Poppy Delavingne demonstreerib uues splashlight-tehnikas kujundatudsoengut, mis jätab mulje, justkui paneks juuste keskosa särama ere valguskiir. Seda tõstab esile kergelt laines juus täpse seitliga pea keskel.

Ombré-tehnika uuendus 2014. aasta kevadsuvisel hooajal on kirgaste ja väljendusrikaste värvide kasutamine. Eriti moodsad on punased ja vasetoonid. Näitlejanna Chen Rani lakooniline bobilõikus näitab end tänu punasele ombré‘le ja ühele küljele kujundatud soengule täiesti uuest vaatenurgast.

Modell Pixie Geldofi juuksed on saanud sel hooajal nii aktuaalse mokakohvi blondi tooni ja lühikese lõikuse (pixie cut), meie neljas it-girl – modell ja blogija Malena Costa) – demonstreerib aga väljendusrikast kohevust ja värvimistehnikat, mida me oleme alati maailma tähti vaadates imetlenud – bronde‘i. Pruunide ja blondide toonide täiuslik kombinatsioon annab näole eriti veetleva sära ning nüüd on see kättesaadav kõigile!

IT LOOKS on kontsentreeritud inspiratsiooniallikas – neid soenguid või nende elemente on võimalik sobitada igale naisele, sõltuvalt tema isiksusest ja soovidest.

Uusimate moetrendidega ühte sammu astudes on INOA toonipaletti täiendatud kolme uudisega: need on 7.4 (vasekarva blond toon), 9.04 (väga hele ja loomulik vasekarva blond toon) ja Clear. Clear on vastavas vahekorras teiste toonidega segades suurepärane vahend värvi isikupärastamiseks, mis aitab luua uskumatult sujuvaid toonide üleminekuid ja varieerida INOA toonide küllastatust (läbipaistvust). Nii saab toonipaletti laiendada peaaegu lõpmatuseni.

0b05dfe4377fda5a5a58b0c83bd533ee


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised