INSPIREERIV GALERII: Los Angeleses toimus DAVINES’ ülemaailmne juuksetuur

Los Angelesesse kogunes üle 1700 stilisti, et tutvuda uute trendide ja suundadega juuksemaailmas ning täita kohvrid inspiratsiooniga.

Imelise, kesklinna südames paikneva teatri lavale tulid mitmed nimekad ja rahvusvaheliselt tunnustatud juuksestilistid, nende hulgas ka alates 2011. aastast Davines’ loovjuhi ametis töötav Angelo Seminaro, kes esitles enda loodud uut sarja nimega Your Hair Assistant, mille ülimalt lai tootevalik võimaldab luua väga mitmekesiseid ja kunstilisi soenguid.

Laval võis samuti näha kreatiivseid soengulahendusi Briti meeskonnalt Allilon, kes paitasid publiku silma ülimalt loomingulise ja meisterlikult teostatud töödega, Kanada stilist Anna Pacitto aga tõi oma kaasahaaravalt kunstilise etteastega majja maagilise Cirque du Soleil atmosfääri. Lisaks näitasid talenti ka Taani duett Brian & Kirsten, Ion Studio NYC tiim, imetlusväärne Anthony Polsinelli ja Davines North America Artistic Team.

Nii nagu ka varasematel aegadel, toimus Worldwide Hair Tour’i raames ka World Style Contest konkurss, mille raames tunnustas Davines noori ja säravaid talente. Käesoleval aastal tõi peaauhinna koju Maggie Semaan, parima lõikuse auhind jäi Lõuna-Aafrikast pärinevale juuksestilistile Ryan Bushile ning parima värvimistehnika auhind läks Briti stilist Bec Sunile.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised