INSPIRATSIOONIGALERII: Tuuni oma juukseid värv-palsamitega, mis ei riku juukseid ega ole kauapüsivad!

Kas poleks mitte ideaalne kui saaksime ka oma juuksevärvi vastavalt tujule ja tundele vahetada just nagu riideid või meiki? Tihtipeale tähendab juuste värvimine aga pikaajalist pühendumist ja suuri väljaminekuid, lisaks ei ole kemikaale täis värv meie juuste vastu just kõige hellam. Tänaseks on leitud nutikas lahendus ka sellele murele. Tutvustame teile revolutsioonilisi värv-palsameid, mis siia tuhmi talve kohe kindlasti veidi värvi toovad.

Jäta hüvasti igasuguste hennavärvide ja lillade šampoonidega, mis kõik sinu juukseid tasapisi mürgitavad. Rääkimata jaemüügis olevatest ammoniaagirikastest DIY juuksevärvidest, mis juuste struktuuri täielikult hävitavad. Järgmine generatsioon juuksevärve on siin ja nad on lausa fantastilised!

Palsamite ja maskide kujul valmistatud juuksevärvid on peroksiidi-, ammoniaagi-, alkoholi- ja vesinikuvabad. Peale selle on paljud brändid ka täiesti vegan ja cruelty-free. Tundub liiga hea, et tõsi olla? Lühiajalise mõjuga värve on imelihtne vahetada – vastavalt tujule võid mahakulumisel selle lihtsalt uue tooni vastu vahetada. Sobivuse korral võid aga palsami või maski oma igapäevasesse rutiini kaasata, et värvi ka pikaajaliselt kaunina hoida!

Kui arvad, et sellisel tootel on kindlasti ka pahapool ja pikaajalise kasutuse järel kahjustab ta juukseid, siis eksid. Tugeva pigmendiga tooted on üldiselt väga naturaalse koostisega ning toidavad juukseid samal ajal neid toonides. Seega võid oma praeguse maski või palsami lihtsalt välja vahetada.

Brände, kes selliseid värve toodavad tuleb nagu seeni peale vihma ja ka toonivalik on tohutult suur. Värvid varieeruvad lumivalgest kuni süsimustani ning ega valikust ei puudu ka traditsioonilised värvid nagu blond, pruun või punane.

Rootsi bränd Maria Nila, mis nüüd ka Eestis Pro Kosmeetikas saadaval on, toodab näiteks erinevaid toone, mida saad täiesti vastavalt soovile ja tujule omavahel sobitada ja segada just nagu alkeemik. Imelihtne ja tohutult põnev!

 

 

INSPIRATSIOONI NENDE TOODETEGA OMA JUUSTE TUUNIMISEKS LEIAD SIIT:

 

 

 

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…