INOA kuldne ajastu – proovi oma juustel uut ja särtsakat värvitooni

INOA on paljude naiste lemmik, ammoniaagivaba püsijuuksevärv, mille tõhusus peitub uuenduslikus tehnoloogias ODS (Oil Delivery System). Suve lõpus rikastus INOA Gold Fundamentals mitmekesine toonipalett viie luksusliku tooni võrra ( 5.3, 6.3, 7.3, 8.3 ja 9.3), mis tagavad intensiivse ja sügava katmise. Need väljendusrikkad varjundid panevad su kiharad eriliselt särama, rõhutavad isikupära ja teevad maitseka komplimendi kuuma suvega ära teenitud jumele.

INOA Gold Fundamentalsi toone võib kasutada nii eraldi, kui kokku segades, mis võimaldab reguleerida katvuse sügavust ja kuldsete varjundite intensiivsust. Nii saavad kliendid valida piiramatu hulga värvivõimaluste seast ning iga unistus tõeliselt säravast soengust saab kindlasti täidetud.

Ka need INOA toonid tagavad hallide juuste parema värvimise, võimaldades katta kuni 100% hallisisaldusega juukseid. Lisaks INOA Gold Fundamentalsile on nüüd saadaval ka kaks uut põhitooni: 8.0 ja 9.0.

Juukseid on võimalik uute toonidega värvida ainult L’Oréal Professionneli salongides.

Inoa-Gold-EE


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…