GALERII: “Iluteemant 2016” galat külastasid tuntud glamuursed kaunitarid ning jagati rohkelt iluteemante

Tuntud eestlannad ning glamuursed ilugurmaanid särasid Iluguru „Iluteemant 2016” šikil galaõhtul teemantidega võidu.

Fotod: Egert Kamenik, Margus Johanson, Janar Siniväli

Juba teist aastat järjest valisid tunnustatud iluprofessionaalid põhjaliku testimise käigus välja ilumaailma säravamaid iluteemante. Testijate luubi alt käis läbi pea 500 toodet ning nagu ikka jäid sõelale vaid parimatest parimad tooted, mis aitavad saavutada suurepäraseid tulemusi salongis või kodutingimustes.

Meigikategooria žüriisse kuulusid Lana Vallo, Lidija Malinovskaja, Ksenia Linjova, juuksetooteid hindasid Helen Heinroos, Renaldo Paabel ja Sergei Rakovski, kosmeetikatooteid testisid Katrin Rasmann, Ilona Alanko, Eva Miller ning maniküüri- ja pediküüritoodetele andsid hinnangu Nele Gelenitš, Mariliis Viidas ja Natalja Demidova.

Enne auhinnatseremoonia algust näitasid Diana Arno moemaja modellid romantilist, mõnusa 70ndate vibe’iga kevadmoodi, mille märksõnadeks said armsad rüüžid, süütud pastellid, lehvivad midipikkuses kleidid ja seelikud ning loomulikult ka klassikaliselt liibuvad siluetid. Üheskoos modellidega astusid lavale Diana Arno uutes ja kaunites kleitides üles ka ajakirja vastutav väljaandja Katrin Rasmann, peatoimetaja Kristiina Virt ning sarmikas õhtujuht Monika Tuvi.

Lisaks auhindade jagamisele pakuti külalistele mitmetahulist meelelahutusprogrammi, hõrke veine ja maitsvat õhtusööki. Õhtu jooksul paitasid publiku silmi ja kõrvu kaunis Tanja, hurmav James Werts, kelle esinemist saatsid Timo Vendt saksofonil ja Karl Kanter kitarril. Tantstulist elamust pakkus Showstoppersi varjeteetrupp, särtsakad breikarid Ramon Paukson ja Mark Neppan tõmbasid tantsuhoosse ka õhtujuhi Monika Tuvi. Õhtu kulmineerus koostööpartnerite poolt välja pandud väärtuslike auhindade loosimisega, kus fortuunade rollis astusid üles särtsakad Tuuli Rand ja Teele Viira.

Pidulik gala toimus Swissoteli Ballisaalis, õhtut juhtisid Monika Tuvi ja Martin Haljaste, õhtuprogrammi koostas Iluguru vastutav väljaandja Katrin Rasmann, korraldusliku poole teostas Creative4 üritusturundusagentuur.

Iluteemant 2016 toetajad: Honda, Diana Arno, Thaya Shop&Salon, Ilu sõnum 2016 kevad, Svensky, S. Pellegrino, Baltman, Glanz & Glamuur, Ecusson, ShiShi, Ribe, Creative4, Puffet Invest.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…