ILUGURU TESTIB: Ilusam näonahk musta teo lima ekstraktist

Mis on tegelikult perfektse näonaha saladus? Kas musta teo lima ekstrakti sisaldavatest nahahooldustoodetest on saamas ka Eesti naiste uus lemmiksari? Lõuna-Korea naised on tuntud oma veatu näonaha ja ühtlase jume poolest, mis on justkui saanud nende kaubamärgiks. Korealannade kadestamisväärse naha saladus peitub teadupärast astmelises näohoolduses, mille proovisime omal nahal Holika Holika Black Snail tooteseeria abil järele.

 

Juhtiva looduslikel komponentidel põhineva ilubrandi Holika Holika tootesari Black Snail on tõhusa taastava kui vananemisvastase toimega. Kauni välimusega tootesari sisaldab suures koguses musta teo lima ekstrakti, mida hinnatakse eelkõige väga tõhusa nahka taastava toime poolest. Nimelt on kõnealusel komponendil omadus peatada vananemisprotsesse,
parandada naha üldist seisundit ning ühtlustada jumet. Lisaks sisaldab tootesari kollageeni tootmist suurendavat ning vabasid radikaale neutraliseerivat ženženni tüvirakkude ekstrakti ning niatsiini, mis aitab eelkõige vähendada punetust ning pehmendab ka aknearme. Positiivne on ka fakt, et ära on ka jäetud kõiksugu parabeenid, kunstlikud lõhnaained ning mineraalõli.

Vaatame lähemalt, millises järjekorras ilutoiminguid sooritada, et mõju võimalikult tõhus oleks.

1. Puhasta nägu!
Kui Sul on peal meik, eemalda see sobiva vahendiga. Aasia naised eelistavad meil veel vähe populaarset näopuhastusõli, mis vajab alati järgnevat pesurituaali. Seejärel puhasta nägu pesugeeliga. Black Snail kreemja koostisega pesugeel on nahale pehme ning tulemus jääb igati klaar ja puhas.

2. Neutraliseeri ja valmista ette!
Neutraliseeri naha PH tase toonikuga, et valmistada nahk ette järgmiseks nn toidukorraks. Black Snail toonik on pea lõhnatu ning huvitava kergelt geelja koostisega, mis võimaldab edukalt ka ilma vatipadjata toodet nahale kanda. Toonikut on mõnus kasutada hommikuti, õhtuti ning momentidel, kui tunned, et nahk vajab värskendust või kerget puhastust.

3. Kontsentreeritud toimeained!
Essents on harilikult geelja konsistentsiga ning väga kontsenteeritud toode, millel on tugev vananemisvastane toime. Black Snail essents on mõeldud eelkõige näo toitmiseks seespidiselt, on vananemisvastase toimega ning sisaldab lausa 65% ulatuses musta teo lima ekstrakti. Peale kandes on toode kerge, imendub hästi ning tunda on kerget pinguldavat efekti.

 

4. Koduspaa – näomask!
Black Snail hüdrogeelmask on juba oma olemuselt lõbus toode, mis paneb Sind omaette salaselfiet tegema, sest peeglist vaatab vastu üks võõrama planeedi kodanik. Black Snail mask ei jää konkurentidest kentsaka välimuse mõttes sugugi alla, kuid kõigel on elus oma eesmärk. Nimelt aitab kangalaadne toimeaineid hoida pikalt nahal niiskena nii, et need saavad väga põhjalikult imenduda. Ühekordne mask on väga hoolikalt pakendatud ning seda on kahes osas ka lihtne näole paigaldada.
Maski tegemine on meie hinnangul pigem vajaduspõhine ja seda soovitame teha siis, kui nahk vajab nahk ekstra niisutust või tuju turgutust.

 


5. Niisutame!
Niisutuseks on mitu võimalust, mida tuleb kasutada vastavalt naha kuivusele kas valikuliselt või ka järjest. Esimene samm niisutuses on meile veel vähetuntud emulsioon, mis on kergem ja vedelam, kui näokreem. Edasi liigume silmakreemi
juurde, mida tasub alati eraldi kasutada, sest silmaümbruse nahk on meil õrnem ning vajab ka vastavat hoolitsust. Kolmanda etapina paneb niisutusele punkti näokreem, mis on meile tuttava koostise ja tihedusega ning annab nahale tugeva niisutuse.
Vastavalt vajadusele võib kasutada ka ainult emulsiooni või näokreemi, kuid õhtuti soovitame kindlasti nägu tugevamalt toita.

Black Snail kreemidel on väga meeldiv kerge ning värske lõhn ning mainimata ei saa jätta üliluksuslikku pakendit. Kreemipurkidel on kaasas kuldne lusikas, millega purgist mugavalt toodet võtta ning mis tagab samas pikema toote säilivusaja. Black Snail
kreemid on mõeldud kasutamiseks nii hommikul kui õhtul – valik tuleb teha vastavalt enesetundele – kui palju nahk hetkel niisutust vajab. Nahk on juba paaripäevase kasutamise järel sügavalt niisutatud ning muutunud siidjamaks. Ka ilmade jahenemisega kaasnevat naha kuivenemist ei ole märgata.

6. Jume perfektseks!
Nüüd võid jätkata oma tavapärase meigipraktikaga. Meie proovisime Black Snail vananemisvastast BB-kreemi, mis on küllaltki niisutava konsistentsiga ning katab pisemad ebatasasused. Kreemi on lihtne hajutada ning see kohandub näonaha värviga, muutes jumet ühtlasemaks.

Tõestasime, et põhjalik näohooldus tagab niisutatud naha ning parema jume, mis on meie heitlikus ja kõikuva temperatuuriga laiuskraadil väga oluline. Alguses keerukana tunduv mitmeastmeline ilurituaal muutub juba mõne päevaga harjumuseks ning nädala pärast on küllaltki lihtne aru saada, mis hetkel nahk enam niisutust vajab. Naha korralik puhastamine ja niisutamine kvaliteetsete toodetega on see, mis võtab aega vaid mõne minuti, kuid annab hea tunde, et oled teinud midagi head iseenda jaoks. Vaata endale sügavalt peeglis silma, vaata oma kaunist nägu ning ütle endale südamest aitäh, et oled olemas!

Holika Holika toodetega saab tutvuda  https://www.holikaholika.ee  või facebooki lingilt SIIT 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…