Iluguru otsib kõige-kõigemaid ilutegijaid

Otsid põnevat väljakutset või võimalust näidata ilumaailmale oma jumestuskunstniku-või juuksuritalenti? Kandideeri juba täna!

Otsid põnevat väljakutset või võimalust näidata ilumaailmale oma jumestuskunstniku- või juuksuritalenti? Aga palun! Esmakordselt kuulutab Iluguru Iluteemant 2015 raames välja temaatilise meigi- ja soenguvõistluse.

Saada 90ndate popmuusikast inspireeritud look’i fotod meilile kristiina@iluguru.ee 6. veebruariks märksõnaga „Iluteemant 2015“.

Edastada tuleb kaks fotot: üks foto täispikkuses ehk full-look, kus on korraga näha nii meiki, soengut kui ka riideid, ja üks portreefoto, mille järgi hinnatakse juuksuri ja meikari tehtud tööd. Tööde hindamisel võetakse arvesse lõplikku look‘i ehk meeskonnatööd – kas meik, soeng ja stilistika on tehtud samas stiilis ja on omavahel harmoonias. Kogu look võib soovi korral olla teostatud ka ühe isiku poolt.

Võistlustööde teostamisel palume küll ammutada inspiratsiooni 90ndatel tuntud popstaaridelt, kuid mitte kopeerida nende stiili, vaid luua uus ja kaasaegne look. Tehtud töö peab olema julge ning fantaasiarikas.

Osalemistasu: 25 € + KM / võistlustöö

ÜRITUS TOIMUB KOOSTÖÖS EESTI MEIGIKUNSTNIKE ÜHENDUSEGA!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised