Ei suuda valida, millist jumestuskreemi osta? Iluportaal Glamour pani kokku edetabeli, kus välja toodud seitse parimat jumestuskreemi, mida soovitavad ilublogijad ja ilufännid.

 

IT Cosmetics Your Skin But Better CC+ Illumination with SPF 50+

it-cosmetics

Ilublogijatele meeldib väga, et tegemist on jumestuskreemi või siis CC-kreemiga, mis sisadaldab ka palju nahka toitvaid osakesi, antioksüdante ja päikesekaitset. Tegemist on pigem õhema katvusega, mis jätab üliloomuliku tulemuse. Põhimõtteliselt teeb see ära seerumi, niisutava kreemi ja päikesekreemi töö ning lisaks peidab ka naha ebatasasused ja vistrikud.

 


Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup

estee-foundation

See jumestuskreem on võitnud väga palju iluauhindu. Eriti meeldib see rasuse nahaga inimestele, kuna jätab mati tulemuse. Üks ilublogija kommenteerib: “Selle jumestuskreemiga võin vabalt olla seitse tundi ilma, et peaksin kasutama rasusalvrätte või puudrit.” Ja loomulikult ei saa keegi üle ega ümber sellest, et see tõesti kestab väga kaua peal.

 


L’Oréal Paris True Match Lumi Healthy Luminous Makeup

loreal-foundation

See jätab siidise tulemuse, sisaldab SPF20 kaitset ja on keskmise katvusega. Ja see tõesti sobib igale nahatüübile. Tegemist on oma hinnaklassi vaieldamatu pärliga.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised