Ilubränd Holika Holika avab Tartus uue esinduspoe

Lõuna-Korea ilubränd Holika Holika avab selle nädala laupäeval, 24. novembril Tartus, värskenduskuuri läbinud Eedeni keskuses uue esinduspoe.

Holika Holika valikust leiab erinevaid kvaliteetseid ning keskkonnasõbralikke ilutooteid näo-, keha- ja juuksehoolduseks, sealhulgas on välja töötatud jumestussari ning parfüümid. Korealaste ilutraditsioonidele kohaselt ei eristata dekoratiivkosmeetikat ja hooldavaid ilutooteid, sest kõigis neis kasutatakse ravivaid ning turgutavaid koostisosi. Erinevad essentsid, ekstraktid ning õlid niisutavad, turgutavad, puhastavad ning annavad sära.

Holika Holika usub, et tõeline ilu saab alguse inimese mõtetest ja see sisemine kaunidus on isiksuse emotsioonide, väärtuste ja väljakutsete väline manifest. Seega ei otsi Holika Holika kunstlikku perfektsust, vaid pigem loomulikkust, mis rõhutab eripära ja unikaalsust. 2010. aastal alguse saanud ilubrändi märksõnadeks ongi seetõttu ka autentsus, optimistlikkus ning austus iseenda ja ümbritseva vastu.

Ilubrändi tootearendusprotsessis lähtutakse põhimõttest, et kõik loodu peab olema kvaliteetne, tõhus ja samas ka keskkonnasõbralik. Just need printsiibid on korealaste sajanditevanuste traditsioonide ning tipptasemel teaduslike lahendustega Holika Holika toodetes ühendatud unikaalseks ja looduslähedaseks sümbioosiks.

Lõuna-Korea ilubrändi Holika Holika tooted on müügil Tartus, Eedeni keskuses 24. novembril avatavas esinduspoes ning e-poes: www.holikaholika.ee.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…