ILUANKEET: Maret Ubaleht – värvilised tedretäpid ning õhetavad põsed lisavad meigile iseloomu!
Toimetas: Helena Feofanov
Fotod: Erakogu

KES: Maret Ubaleht / jumestaja

 

MEIGIKOTI 3 PÜSIELANIKKU: Kookosõli, punane huulepulk ja korralikud meigieemalduslapid.

 

EBATRADITSIOONILISED ILURETSEPTID, MIDA PROOVINUD OLED: Proovisin zelatiini ja piima segu mustpeade eemaldamiseks ninalt. See retsept aga rebis kuivades kaasa ka pealmise nahakihi, ei soovita.

KIIRMEIGI NIPID: Kindlasti põsepuna, sest see annab näole nii palju elu ja värvi juurde – seda ei tasu karta. Tupsuta väga õrnalt oma lemmikut punast huulepulka põskedele ja näe kuidas nägu kiirelt särama lööb.

 

SINU SIGNATUUR-PEO-LOOK: Silmadele teen väga lihtsa laineri, põsed värvin mõnusalt roosaks ja ripsmed tumedaks. Kasutan musta ja sinist lainerit, et täpitada põskedele faux-tedretäpid – võltstedretäpid lisavad klassikalisele meigile nii palju värskust ja isikupära juurde.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…