KES: Renate Saluste, laulja

MEIGIKOTI 3 PÜSIELANIKKU: Ripsmetušš, peitepulk, jumestuskreem

EBATRADITSIOONILISED ILURETSEPTID, MIDA PROOVINUD OLED: Kui ma umbes kümneaastane olin, siis lugesin ühest laste „Nõidumisraamatust“, et kui hoida väikest kartulitükki sünnimärgi peal ja lausuda loitsumissõnad, siis sünnimärk muutub väiksemaks või kaob sootuks. Sünnimärk tundus hetkeks tõesti väiksem olevat, kuid ilmselt soovisin ma nii väga, et nõidus töötaks, et hakkasingi uskuma, et sünnimärk tõesti kahanes. Järgmistel päevadel oli too märgike jälle oma tavapärases suuruses 🙂

KIIRMEIGI NIPID: Erilisi nippe polegi. Kui vaja teha kiiresti meik selleks, et lihtsalt väheke elavam välja näha, siis piirdun tihti vaid ripsmetušiga ning kui on näos mõned iluvead, mis kiirelt vaja peita, siis kasutan selleks peitepulka. Kui veidi põhjalikumat meiki soovin, siis panen näkku ka jumestuskreemi ning värvin kulmud. Viimase puhul võtab kogu protseduur aega maksimum 10 minutit.

SINU SIGNATUUR-PEO-LOOKLaineri/silmapliiatsiga rõhutatud silmad, kontuuritud nägu.

SUURIM ILU- VÕI MOEAPSAKAS: Ilmselt mõnes mõttes tavaline viga, aga mul on olnud probleeme sobiva jumestuskreemi leidmisega, sest nahavärv võib olenevalt aastaajast muutuda ning teinekord poes proovitud jumestuskreem ei tundu kodus proovides enam üldse õiget tooni olevat. Ka praegu tunnen, et mu jumestuskreem on veidike liiga tume ning segan seda primer’iga, et mitte jumestuskreemil lasta raisku minna, ent saavutada siiski nahavärvile sobivam tulemus.

MITU PAARI KINGI SUL ON? 23, suure osa neist moodustavad kõrge kontsaga kingad, mida ma kannan ainult esinemistel. Siiski on kujunenud välja mõned lemmikud, mis on juba tihedast kasutamisest ära kulunud, ent kuna on mugavad ja kihvti välimusega, siis pole raatsinud neid välja vahetada. Selle 23 seas on omajagu ka neid kingi, mida ma olen võib-olla et korra või kaks kandnud, sest lihtsalt on liiga kõrged.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…