KES: Keit Laisaar, Iluguru.ee veebi peatoimetaja

MEIGIKOTI 3 PÜSIELANIKKU: Püsielanikke mul meigikotis ei ela, kuna meeldib katsetada uusi tooteid. Nii palju põnevat ja inneovaatilist kosmeetikat toodetakse koguaeg juurde! Kuid selle suve avastus on minu jaoks kindlasti Make Up Store’i Moon Shadow lauvärv-särapuuder, mida panen silma sisenurkadesse, kulmuluule ning põsesarnadele.

EBATRADITSIOONILISED ILURETSEPTID, MIDA PROOVINUD OLED: Ma alustan päeva alati sidrunivee joomisega ja keha kuivharjamisega. Vähemalt korra nädalas käin saunas, eriti meeldib mulle käia minu maakodu saunas, kus pärast kuuma leili saab otse külma jõkke hüpata. See paneb vereringe kiiremini käima, aitab tselluliidi vastu ning paneb naha särama.

KIIRMEIGI NIPID: Kui mul on väga kiire, siis värvin kiirelt kulmud (kuna need raamivad nägu), kannan peale ripsmetuši (teeb silmad suuremaks) ning põskedele veidi põsepuna (paneb näo särama).

SINU SIGNATUUR-PEO-LOOK: Kindlasti suitsusilm ja heledam huul. Tähtsamate pidude puhul kasutan vahel ka kunstripsmeid – rõhutab veelgi rohkem silmi ning muudab need visuaalselt suuremaks.

SUURIM ILU- VÕI MOEAPSAKAS: Kasutasin varem liialt palju päikesepuudrit. See muutis mu näo väsinumaks ja vanemaks.

MITU PAARI KINGI SUL ON? Kingi pole kunagi liiga palju, sest nagu on öelnud Marilin Monroe, siis anna naisele õiged kingad ja ta võib võidelda kogu maailmaga! Jah, ilusad kingad muudavad kindlasti naised enesekindlamaks.

PÕHILISED ŠOPINGUPUNKTID: Meeldib internetist riideid ja jalanõusid tellida. Eestis olevatest poodidest meeldivad Zara, Mohito, Reserved, Monton, Bershka.

MIDA SA MAGADES KANNAD? Magama minnes kannan endaga kaasas vaid positiivseid ja häid mõtteid. Kõik mured ja probleemid jätan magamistoa ukse taha, et uni oleks kvaliteetne ja saaks igat päeva jälle positiivse energiaga alustada.

VÕITSID TASUTA ILULÕIKUSE. MIDA TEED? Hetkel ei teeks midagi. Aga kuna mul võib geneetiliselt olla kalduvus rasketele silmalaugudele, siis ei välista, et tulevikus pean silmalaugude operatsioonile mõtlema.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised