Fotod: Kirill, Gozdev, erakogu

KES: Katrin Rasmann. Iluguru vastutav väljaandja ning toimetaja. Hair & Skin Ilusalong juhataja/kosmeetik/meikar. Ehk teisisõnu hunt kriimsilm.

MEIGIKOTI 3 PÜSIELANIKKU: Meigikohver on töö tõttu küll üsna mahukas, kuid igapäevaselt piirdun miinimumtoodetega. Lemmikud sõltuvad hooajast ning viimase poole aasta hittideks on jane iredale mineraalpuuder ja Estee Lauderi Magic Shadow Stick (toon Slow Burn), mis on super toode nii lainerijoone tõmbamiseks kui ka seksika suitsusilma tegemiseks. Loomulikult ripsmetušš.

EBATRADITSIOONILISED ILURETSEPTID, MIDA PROOVINUD OLED: Ebatraditsioonilisi ja ekstreemseid ilukatsetusi ei ole oma teada harrastanud. Kuid kosmeetikuna kuuluvad minu nahahoolduse juurde tõhusad hapetel, retinoididel või ensüümidel põhinevad hooldused ja tooted. Väga meeldivad ka mõningad Aasiast pärinevad ilusuunad ja -tooted.

KIIRMEIGI NIPID: Kiireim meik saab tehtud kolme tootega: mineraalne meigipõhi, ripsmetušš ja virsikukarva põsepuna.

Kandes põsepuna põsesarnadele levitan seda veidi pintsliga ka kulmude alla. Tulemuseks on kergelt õhetav ning värske look. Lisaks toob soe virsikukarva toon kaunilt esile rohelise silmavärvi. Kõik see saab tehtud pooleteist minutiga.

SINU SIGNATUUR-PEO-LOOK: Kindlasti rõhutatud silm, hooajale sobivat tooni põseruuž ning pigem tagasihoidlikum huul. Punane või tugevat värvi huulepulk on pigem harv, kuid kindlasti toimiv nipp, mis püüab pilku.

SUURIM ILU- VÕI MOEAPSAKAS: Kooli lõpetamiseks otsustasin oma väga pikad, terved ja paksud kastanipruunid juuksed blondeerida plaatinablondiks. Kahjuks toimus see kõige karmimal võimalikul viisil ja juuksurisalongis. Umbes aasta pärast otsustasin lõigata juuksed poisipeaks, kuna ilusatest juustest ei olnud enam midagi järgi. Tollal sain ka omal nahal tunda blondide lõbusamat elu, kuid see tähelepanu oli minule siiski liig väsitav. Üsna pea pöördusin tumeda juuksetooni juurde tagasi ning olen jäänud sellele truuks siiani.

MITU PAARI KINGI SUL ON? Selle küsimuse peale läksin ja üritasin lugeda kokku. Ja, oh üllatust ning suuri silmi – nii 50 paari tuli kokku kindlasti!

Screen Shot 2016-07-05 at 10.01.26

PÕHILISED ŠOPINGUPUNKTID: Mulle väga meeldib välismaal poodides käia, kuid kui rääkida Eesti mastaabis, siis näiteks teksaseid ostan Denim Dreamist või Armanist. Ja seda konkreetse brändi lõigete tõttu, mis minu kehakujuga hästi sobivad.

Tegelikult ei ole ei hind ega bränd minu jaoks määravad. Oluline on, et konkreetne ese mind kõnetaks. Näiteks kingi on mul väga erinevast hinnaklassist – alates 15 eurost kuni 600 euroni.

Eesti disaineritest meeldivad mulle Iris Janvier, Oksana Dandit, Diana Arno ning Embassy of Fashion by Aldo Järvsoo.

Reisidel käin rüüstamas ka vintage disainerrõivaid.

MIDA SA MAGADES KANNAD? Iseennast.

VÕITSID TASUTA ILULÕIKUSE. MIDA TEED? Ehk on veel vara kohe noa alla tormata. Aga kuivõrd mulle meeldivad väga inimeste silmad, siis ilmselt vajadusel kasutaksin seda ka enda silmaümbruse ilme värskena hoidmiseks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…