KES:  Iris Tomson / Stockmanni stiiliblogija ja projektijuht (Morritz PR), heategija ehk heategevuslike projektide elluviija (MTÜ PanEurasia), õppija (olen EBSis magistrikraadi omandamisega lõpusirgel), elunautleja.

MEIGIKOTI 3 PÜSIELANIKKU: huuleläige (VS huuleläiked), matistav puuder (Clinique), lõhnaõli

EBATRADITSIOONILISED ILURETSEPTID, MIDA PROOVINUD OLED: Munad peas, kaerahelbed meega segatuna näos jms…nali! Usk nendesse paraku puudub, kõik tuleb seest. Kui on meie keha ja vaim terve, siis kiirgab see ka väljapoole. Rahulolu iseendaga, enesekindlus, usk endasse muudab naisterahvast kardinaalselt. Head mõtted, sära silmis ja alati naeratav näoilme! See on läbi aegade olnud minu kõige ebatraditsioonilisem iluretsept.  Traditsioonilised on roosivesi ja vaseliin.

KIIRMEIGI NIPID: Kõige tähtsam on minu jaoks meigipõhi ehk puhas näonahk ning huuled! Ilusti ja loomulikult jumestatud nägu ja natuke huuleläiget – kokku võtab see maksimum 2 minutitja pühib näolt vähemalt 5 aastat maha.

SINU SIGNATUUR-PEO-LOOKTume silm (suitsusilm) või punane huul.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…