Žüriiliige Liisa Chrislin Saleh avaldab oma ilunipid ja 3 Iluteemanti lemmiktoodet

Hetkel on käimas suur ilutoodete võistlus ILUTEEMANT 2018 ning oma ala proffidest koosnev žürii on põnevaid tooteid testimas. Võitjad selguvad märtsikuus toimuval Iluteemant galaõhtul. Tutvustame ka lugejatele žüriiliikmeid ja uurime välja, millised on nende lemmiktooted ja ilunipid. 

Meigitooteid testivad kolm jumestajat ning üheks neist on sel aastal vabakutseline jumestaja/grimmeerija/stilist Liisa Chrislin Saleh, kes hektel tegutseb vintage kaupluses ja salongid Fankadelik Vintage. Oma tööd on jumestaja teinud juba pea seitse aastat.

MISSIOON ILUMAAILMAS:

Luua ilu, mis on iskupärane, ebatavaline ja ebamaine ning jutustab lugu – nii minu subjekti kui ka minu kohta. See harmoonia oleks ideaalne.

TOOTED, MIS SULLE ILUTEEMANT TESTIMISEL KÕIGE ROHKEM MEELDISID:

Make Up For Ever Liquid Matte Lipstick


Ülikerge koostisega, väga hea ja kerge peale kanda ning jätab kauni mati tooni ja püsiva tulemuse.Osad vedelad matid huulevärvid kipuvad peale kandes tükki minema, selle tootega õnneks seda probleemi ei ole.

***

Make-Up Studio Jewel Effects pigment


Mulle nii meeldis see, sest ma olen harakas! Silmipimestav sädelus ja metalliktoonid on need, mis minu silmad särama panevad. Mul on see toode juba varasemalt grimmikohvris ja mult küsitakse ALATI, kui ma seda kasutan, kust ma selle sain.

***

Jane Iredale PureGloss Lip Gloss


nii kerge koostise,loodusliku lõhna ja mõnusalt vesise läikega huuleläiget polegi vist näinud. See,et tegemist on looduskosmeetikaga ja ,et seda ei ole testitud loomade peal on minu jaoks samuti suureks plussiks.

***

Blessix Silk and Shine Primer


Kodumaine,loodusliku lõhna ja paljusid looduslikke koostisosasid ja õlisid sisaldav kreem, mis annab nahale imeilusa kuldse kuma.

ISELOOMUSTA OMA KÄEKIRJA/STIILI/TÖÖPÕHIMÕTTEID!

Naised on minu jaoks ülimalt inspireerivad, seega jumalik naiselikkus, selle otsimine ja väljendamine on kindlasti see, mis mu tööst läbi käib. Jumalikkus ei ole minu jaoks täiuslikkus. Täiuslikkuses puudub orgaanilisus, etteaimamatus, teravus. Kontrastide ilus on minu jaoks väga palju võlu. Mind tõmbavad väga paljud erinevad stiilid ja esteetikad: minimalistlik ja fantastiline futu, etniline ürgnaiselikkus, vintage glamuur, geto-seksapiil segatud mingi ootamatu nihestava elemendiga. Ma ei välista enda jaoks mitte midagi – kõik võib inimest kaunistada, küsimus on ainult konteksti ja sobitamise oskuses.

KUIDAS ILUMAAILMAS LÄBI LÜÜA?

Siin ei ole mingit ühtset valemit – kõige aluseks on enda kirg ja initsatiiv. Ära jää ootama, et keegi sinuga kontakti otsikas ja kuhugi kaasaks – otsi üles inimesed, kellega sul on ühine tunnetus ja hakka looma lihtsalt loomise pärast. Läbi tänapäeva ülimalt visuaalsete sotsiaalkanalite ei tohiks olla see mingi probleem. Nii täiendad oma portfooliot, kogemustepagasit ja tee end inimestele nähtavaks. Ülimalt oluline on ka empaatiavõime ja suhtlemisoskus – austus kõigi tiimiliikmete vastu on kõige alus.

ANNA LUGEJATELE MINGI ILUNIPP!

Iga naine on nii erinev, seega on raske anda mingit ühte võlunippi. Ilu on miski, mis kiirgab seestpoolt väljapoole – seega tuleb esmalt leida eneseteadlikkus, enesearmastus ja enesekindlus. Kui sul on enesearmastus ja enesekindlus, siis sa ei karda katsetada ja ainult katsetades saad teada, mis sinu veetlust ja ilu kõige enam toetab. Ära karda eksida!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…