Toimetas: Helena Feofanov
Fotod: Erakogu

KES: Grete Paia, üliõpilane, laulja/muusik/laulukirjutaja

MEIGIKOTI 3 PÜSIELANIKKU: Armani Face Fabric, Artdeco kulmupliiats, Designer Artdeco silmapliiats Mineral Eye Styler 66

EBATRADITSIOONILISED ILURETSEPTID, MIDA PROOVINUD OLED:  Aspiriiniga õrnalt näonaha koorimine aitab väga hästi. Kui üks aspiriini tablett kergelt märjaks teha, lasta sel n-ö pudruks muutuda ning seda siis vistriku peale panna, kuivatab väga kiiresti ebameeldiva vistriku ära.

KIIRMEIGI NIPID: Rõhutan silmi silmapliiatsiga, andes mõnusa suitsuse efekti. Lisan päikesepuudriga kerge jume ja kasutan veidi pruunikamat põsepuna. Kui jõuab, siis on highlighter alati suureks plussiks ning paneb meigi mõnusalt kumama, muutes üleüldise väljanägemise kauniks ja värskeks.

SINU SIGNATUUR-PEO-LOOK:  Kontuurin põsed ja kannan highlighter’it põsesarnadele, kulmukaare alla ning ülahuule kohale. Huultele tavaline niisutav, värvitu huulepalsam või kerge sädelusega suhteliselt läbipaistev huuleläige. Mulle meeldib silmi rõhutada, seega on minu üks lemmikutest selline pronksjas/pruunikashall suitsusilm metallikrohelise silmapliiatsiga. Üldjuhul eelistan kasutada soojemaid toone — kuldne, pronksikarva, pruunjashall ning kerge punakaslilla alatooniga värvid.

SUURIM ILU- VÕI MOEAPSAKAS: Kriipsukulmud, mida peavad vist kõik tüdrukud kusagil põhikooli ajal suure hurraaga proovima. Eks paaril korral on ka muidugi liiga-tume-silm + liiga-tume-huul kombot katsetatud. Ka mõned niisugused eksperimenteerimised oleks võinud olemata olla.

MITU PAARI KINGI SUL ON? Oi … ma tõesti ei tea. No ikka päris palju, aga kõiksugu tenniseid on veelgi rohkem!

PÕHILISED ŠOPINGUPUNKTID: Kauplus Grete Kuressaares

MIDA SA MAGADES KANNAD? Mitte midagi. Ma ei puhka kunagi täiesti välja, kui midagi on seljas. Kui vahel talvel juhtub väga külm olema, siis enne panen 3-4 tekki peale kui riided selga.

VÕITSID TASUTA ILULÕIKUSE. MIDA TEED? Parandaksin ühe suure armi põlve peal ära.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…