Toimetas: Helena Feofanov
Fotod: Erakogu

KES: Grete Link, ilu- ja elustiiliblogija
MEIGIKOTI 3 PÜSIELANIKKU: Girlactik Beauty Matte huuleläige (toonis Bashful), Davines Wild and Virtuous kätekreem, Chanel Powder põsepuna (toonis 64 Pink Explosion).
EBATRADITSIOONILISED ILURETSEPTID, MIDA PROOVINUD OLED: Tänapäeval on traditsioonilise ja ebatraditsioonilise piir nii häguseks muutunud, sest katsetatakse kõikvõimalikke vahendeid. Näiteks olen kätekreemiga juukseid silunud, kui need talvisel ajal elektrit täis lähevad.
KIIRMEIGI NIPID: Mulle meeldivad täidlased kulmud, seega kulmud on mul alati keemiliselt värvitud, et hommikul käiks kulmude värvimine kiirelt. Kui soovid huultele tooni ja lopsakust, siis hangi endale tooniv huulepalsam. Näiteks Tilk! tootevalikus leidub selline. Samuti kasutan ma hommikuti Kiehl’si Ultra Corrective Dark Circle Eraser’it, mis on silmakreem ja peitekreem ühes. Sellel on hele lõhekarva toon, mis neutraliseerib sinised silmaalused. Samuti võid suvel kasutada mineraalpuudrit, mis annab kerge katvuse ja laseb nahal hingata, kuid selle kõige juures kestab kauem kui paljud jumestuskeemid.
SINU SIGNATUUR-PEO-LOOK: Peol pole ma üle pooleteist aasta käinud, kuid kui lähen mingile pidulikule üritusele, siis meeldib mulle kanda silmatorkavalt punast huult ja pruunikaid-kuldseid silmi. Loomulikult ei jää põsesarnad kontuurimata ja särapuudrit kasutan niikuinii iga päev.
SUURIM ILU- VÕI MOEAPSAKAS: Kahjuks midagi eriti märkimisväärset ei ole juhtunud. Meigi osas võib-olla see ebameeldiv, kui lainer või huulepulk on laiali läinud.
MITU PAARI KINGI SUL ON? Ma olen üsna pikk ning kannan 99% ajast madalaid kingi ning ka need näevad enamasti välja nagu meeste kingad. Kokku on mul kuskil 10.
PÕHILISED ŠOPINGUPUNKTID: Zara, H&M, second-hand poed, Asos.com ja paljud teised veebipoed.
MIDA SA MAGADES KANNAD? Mugavast ja pehmest materjalist aluspesu ja T-särki ning vahel mitte midagi.
VÕITSID TASUTA ILULÕIKUSE. MIDA TEED? Mitte midagi.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…