Toimetas: Keit Laisaar
Fotod: Erakogu

KES: Elisa Kolk, laulja.

MEIGIKOTI 3 PÜSIELANIKKU: Ripsmetušš, huulepliiats, huuleläige.

EBATRADITSIOONILISED ILURETSEPTID, MIDA PROOVINUD OLED: Pean ütlema, et ei olegi vist midagi väga ebatavalist proovinud.

KIIRMEIGI NIPID: Et teha kiiresti ja ka korralikult head meiki, peaks olema kvaliteetsed ja õiged meigitooted ja -vahendid. Nt erinevas suuruses pintslid, jumestuskreemi peale kandmiseks svamm jne. Minu kiire meik sisaldab vaid natukene puudrit, ripsmetušši ja huuleläiget.

SINU SIGNATUUR-PEO-LOOKTeen põhja – see sisaldab siis jumestuskreemi, seejärel kontuurimist ja peale puuder (hele ja tume), kerge suitsusilm, pikem ja paksem lainerijoon, nude-tooni huuled ja huuleläige. Kui on tegemist suurema peo või üritusega, siis kasutan kindlasti ka efekti lisamiseks kunstripsmeid.

SUURIM ILU- VÕI MOEAPSAKAS: Läksin juuksurisse. Kuna hiljem oli veel pikk päev ees ootamas, siis tegin enne ka meigi. Aga muidugi ei mõelnud ma selle peale, et värvi maha pestes võivad jääda näo ümber randid … Oh mind! Ja kuna ma ka meigikotti seekord kaasa ei võtnud, siis tuligi minna linna peale hele ring näo ümber. Õnneks mul olid päikseprillid kaasas …

MITU PAARI KINGI SUL ON? Täpselt ei tea, kuid arvan et kuskil 30 paari.

PÕHILISED ŠOPINGUPUNKTID: Ülemiste Keskus, Rotermanni Kvartal, samuti meeldivad kaltsukad.

MIDA SA MAGADES KANNAD? Pisikest õhukest öökleiti/särki.

VÕITSID TASUTA ILULÕIKUSE. MIDA TEED? Oi, ausalt öeldes pole ma mitte kunagi mõelnud endaga midagi teha ega llõigata. Olen endaga rahul just sellisena nagu ma olen!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…