ILLI BOX: paljude ilufännide poolt kauaoodatud projekt läks live’i

ILLI BOX on jumestuskunstnik Lidija Malinovskaja loodud iluprojekt, mis annab sulle suurepärase võimaluse tutvuda mitmete kvaliteetsete ilutoodetega.

Miks ILLI BOX? Lihtne! Paljud kliendid on tunnustatud jumestusgurult küsinud: “milline toode kõige paremini töötab?” Selle peale vastab Lidija alati, et valiku tegemine on väga individuaalne, enne ühe või teise toote soetamist peaks neid ise enda peal testima, mis aitab aru saada, kas see üldse vastab sinu ootustele ja vajadustele.

ILLI BOX karp on suurepärane võimalus proovida tuntud brändide häid kosmeetikatooteid nö korraga ja ühes kohas ilma, et peaksid raha täissuuruses toodete peale kulutama. Karbi sisu kirjeldavalt voldikult saad infot iga toote müügikohtade ja hinna kohta.

Karbi koosseis on fikseeritud ning kõik tooted on saanud heakskiidu Lidijalt endalt. Suvine ILLI BOX on saadav kahes kooseisus. Ostja ei saa kindlat koosseisu valida, antud korral otsustakse seda juhuse tahtel. Esimene ILLI BOXi seeria on limiteeritud ning koosneb 30 karbist.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised