NIPID: Huuled suuremaks ilma täitesüstideta!

Jah, see on tõesti võimalik - loe ja proovi järele!

Kahjuks pole Emake Loodus alati helde, eriti juhul, kui teemaks on juuste paksus, silmade suurus või huulte lopsakus. Tunned, et oled seksikast musisuust „ilma jäetud”? Proovi neid koduseid nippe.

#KANEEL
Kas teadsid, et kaneeli eeterlik õli on rahva seas tuntud oma soojendavate omaduste poolest? Paneme selle teadmise kohe huulte kasuks tööle: masseeri väike kogus õlisegu huultesse paar korda päevas – see paneb vere kiiremini tsirkuleerima (loe: muudab huuled lopsakamas) ning annab huultele tumedama värvuse. Efekt kestab mitu tundi.
Ettevaatust! Loomulikult ei saa kaneeliõli puhtal kujul kasutada. Lahjenda seda oliivi- või kookosõliga (üks teelusikas baasõli + 3 tilka kaneeliõli).

#KOHVI- JA PIPRAKOORIJA
Retsept on lihtsam, kui arvata oskad: sega omavahel kokku paar teelusikatäit kohvipaksu ja näputäis punast pipart. Veelgi parema tulemuse saad lisades koorijasse 1/2 tl mett. Määri segu huultele ja hoia kuni 3 minutit peal, seejärel loputa maha.
Sellist koorivat maski võid teha kuni 2 korda nädalas.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…