HÜALUROONHAPE: Just seda komponenti peaksid oma kosmeetikatoodetes otsima!

Kuigi ilumaailmas sünnib midagi uut ja põnevat pea iga päev, jääb vana ja hea hüaluroonhape nahahoolduses alati oma kohale.

Fotod: Shutterstock, tootja

Kindlasti oled hüaluroonhappe kohta kuulnud palju kiidusõnu ning ilutooteid šopates seda isegi etikettidelt otsinud. Kuid miks see meie nahale siiski nii oluline on?

Tegu on siis molekuliga, mida ka inimese keha ise toodab ja mis seob nahas niiskust ning tõstab kortsupõhja. Hüaluroonhappel on erakordne võime säilitada suures koguses vett ning vähendada niikuse aurustumist nahas.

Just nende omaduste tõttu täidab see hape olulist rolli optimaalse niiskustasakaalu tagamisel nahakudedes ja naharakkude ainevahetuse stimuleerimisel. Samuti toimib hape ka nii öelda rakkudevahelise tsemendina hoides nahka pingul ja siledana. Tulemuseks on intensiivselt niisutatud, nooruslikum ja pingul nahk.

 

Mis toimub nahas vananemisel?

70 kg kaaluva inimese keha sisaldab ligikaudu 15 g hüaluroonhapet. Kusjuures 1/3 sellest vahetub ööpäeva jooksul degradatsiooni ja sünteesi teel.

Organismi vananedes väheneb hüaluroonhappe hulk nahas ja kogu kehas. Pärisnaha loomulik uuenemine ja sidekoerakkude omadused sõltuvad otseselt hüaluroonhappe kogusest, mis vanuse suurenedes väheneb. Hüaluroonhappe vähenemine toob omakorda kaasa ka hüaluroonhappe molekulide väiksema veesiduvusvõime, mille tagajärjeks on naha õhenemine, kortsude teke ja muud progresseeruvad vananemisele iseloomulikud ilmingud. Näiteks täiskasvanutel on hüaluroonhapet isegi kuni 20 korda vähem kui lastel.

Päikesekiirtes sisalduv UVB-kiirgus põhjustab märgatava hüaluroonhappe languse nahas, pidurdades uue hüaluroonhappe teket ja põhjustades degradatsiooni dermises (ehk vananemist).

 

 

PROOVI SEDA:Hydracure-Serum-WEB

Germaine de Capuccini Hyaluronic Force sügavniisutav seerum

  • Sobilik kõikidele nahatüüpidele, isegi rasusele aknelisele ja armilisele nahale.
  • 3-e molekulaarkaaluga puhas hüaluroonhape, niisutab, tugevdab naha kaitsevõimet ja parandab selle viskoelastsust.
  • Kontsentreeritud näonaha seerum.
  • Toime põhineb kõrge, keskmise ja madala molekulaarkaaluga hüaluroonhappel, mis nahka niisutab.
  • Tugevdab selle immuunsüsteemi ning märgatavalt pinguldab ja silub nahka, parandades selle turgorit.
  • Kortsud muutuvad nähtamatuks ning kogu nägu näib värskem.
  • Leevendab koheselt liigse pinguloleku tunnet, mis on iseloomulik kuivale ja väga kuivale nahale ning nahale külmas kliimas.

 

 

 

 


 

Germaine de Cappuccini maaletooja:germaine-capuccini
Kreeten OÜ
Roopa 7, Tallinn
Tel +372 641 0070
www.kreeten.ee

 

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…