HOMMIKUSED KIIRNIPID: Et saaksid juba homme kauem magada!

Staaride jumestajad jagavad toimivaid ilunippe kiireks hommikuks!

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

#1
Beyonce jumestaja kasutab meigialuskreemi asemel päikesekaitsekreemi, mis paneb naha kaunilt kumama ning toimib isegi paremini kui särapuuder. SPF-kreemid sisaldavad titaandioksiidi ehk looduslikku mineraali, mille molekulid peegeldavad valgust – tulemus jääb loomulik ja vägagi kaunis.

#2
Soovid võõbata musisuu punaseks, kuid aega huulte raamimiseks pliiatsiga napib? Vastus on kulmuvaha. Kasuta kulmukarvakeste taltsutamiseks mõeldud vahapliiatsit ning tõmba sellega piirjoon huulte ümber. Nüüd võid huulepulka julgelt peale kanda, kartmata, et värv laiali läheks.

#3
Kui sinu nahk on kuiv ja ketendav, siis tead, kui palju aega võib võtta jumestuskreemi pealekandmine. Ja lõppude lõpuks ei jää tulemus ikka hea. Pigista oma Beautyblenderile paar tilka näoõli ning tupsuta kuivad piirkonnad niisutatud svammiga üle – põhi jääb ühtlane ja kaunis ilma igasuguse vaevata.

#4
Enne kulmumeigi teostamist, kanna kulmudele pintsli või svammi abil veidi peitekreemi – see moodustab justkui baasi, mille külge puuder või pliiats kinnitub ja aitab tootel paremini peal püsida.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…