H&M avab suve lõpus iluosakonna

Iluosakonna avamine on osa H&Mi uue ilutoodete sarja lansseeringust. Viimase südames on mood, seda pidevalt areneva meigitoodete valiku näol, mis keskendub hooaja trendidele, ideedele ning värvidele.

Lansseerimine toimub ajal, mil jumestus on isikupärase välimuse loomisel tähtsam kui kunagi varem, olgu stiiliks loomulik, klassikaline või ultramoodne. Poodidesse luuakse iluosakonnad, mis annavad klientidele võimaluse trende katsetada ning avastada enda jaoks ainuomaseid lahendusi.

„Oleme põnevil, et H&M saab pakkuda moodi ka näole. See annab võimaluse olla leidlik ning loov ja nautida värvidega mängimist,“ ütleb H&M Beauty kontseptsiooni looja Sara Wallander.

Tavaselektsiooni kaunilt pakendatud meigitoodetele lisanduvad igal uuel hooajal piiratud koguses toodetud moetoonide kollektsioonid.

9205_PR_01_sRGB_300


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…