Uus aasta tõi endaga kaasa ka uued hashtagid ja trendid, mis just praegu meie sotsiaalmeediat kujundavad. Mida tõi meieni 2018. aasta esimese kuu Instagrami ilumaailm ja millistel trendidel silma peal hoida?

#fingerwaves

See 20ndate juuksetrend teeb comebacki ning tulemused on silmipimestavad! Elegantseid lokke kaunistatakse erinevate värvide ja glitteritega, mis soengule tõeliselt laheda efekti annavad.

 

#shadowroots

Sellest, et juuksejuured värvist välja kasvavad, ei ole kahjuks mitte mingit pääsu. See trend vaatab seda paratamatust aga hoopis uue pilguga. Värvilised juuksejuured on täiega teemas ja annavad välimusele väga põneva lihvi!

 

#ayurvedaeveryday

Hinge ja vaimu tasakaal, holistlikud rituaalid ning ilutooted on viimaste aastate jooksul suure võidukäigu teinud ning iidne India ajurveeda on iroonilisel kombel tänase päeva ilutrendiks muutunud. Sellised Instagramid rõhutavad igapäevaseid tegevusi ning vaatavad neid värske ja spirituaalsema pilguga – fookuses on hinge heaolu!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…