HALO – parima kvaliteedi ja etnilise päritoluga juuksepikendused

HALO meetod:

Halo, uskumatu tehnoloogiaga, seda on lihtne paigaldada ning sa hakkad Halo armastama. Me kasutame 100%  Remy juukseid, mis läbivad range kontrolli ja järelvalve, see on kõige lihtsam, kiirem ja uskumatum viis juuksepikendamise meetod.

Selle uskumatult lihtsa ja kiire meetodi saladus on imeline traat. Iga naine veendub Halo süsteemi kandes, et see on täiuslik iga päev ja igas olukorras.

Halo pikendamise süsteem on reguleeritava traadiga, mis sobitatakse peakujuga ning kinnitatakse sõlmega valmis kandmiseks.

Halo on väga populaarne, hinnatud mitmete rahvusvaheliste auhindadega ja ainulaadne juuksepikendamise süsteem sekunditega.

Halo süsteemi on väga lihtne paigaldada, imetraat tuleb paigaldada pea ülemiseosa keskele ja kammi sabaga tõmmatakse oma  juuksed üle imelise traadi, siis harjatakse kõik juuksed läbi ja ongi kandmiseks valmis.

Clip-in

Clip-in juuksepikendused aitavad saavutada volüümi ja pikkust, et saaksid tunda ennast enesekindlamana. Clip-in juuksepikendused on 100% Remy inimjuuksed.

Kui soovitakse lisada volüümi ja pikkust on just Clip-In täiuslik lahendus. Me oleme teinud toote kasutamise  lihtsamaks, clip-in süsteem on täielikult ette valmistatud koheselt kandmiseks. Pakume klambritele eluaegset garantiid, kui klamber läheb katki, asendame või parandame selle.

Püsipikendused:

Püsivaima lahendusega pikendussüsteem

Halo püsiva lahendusega juuksed on super kvaliteediga, juuksed käituvad nagu omad, juuksekarva struktuur ja läbimõõt on sama nagu põhjamaa inimese oma juuks. Uskumatult siidised ja siledad ka peale juuksepesu, väga lihtne kammida ja hooldada.

Hea ja püsiv süsteem, mida pakuvad paljud salongid. See on lahendus klientidele, kes soovivad kanda juuksepikendusi pikemat aega.

Soovitame paigaldada 100 salku, et tulemus jääks ilus ja loomulik, kuid kindlasti oleneb see kliendi oma juuste pikkusest ja paksusest. 1 salk kaalub 0,8-1 grammi

Enne püsipikenduste paigaldamist soovitame kontrollida valitud salongi väljaõpet ja kvalifikatsiooni, sest kvaliteetne paigaldus ja hooldus tagab suurepärase tulemuse.

Pakume kolme erinevat paigaldus meetodit:

1. U-tip e keratiinkinnitusega

see on klassikaline kuumpaigaldus meetod, mis on hetkel populaarseim viis saada püsivalt pikkust ja mahtu. Nail-tip keratiinjuukseid võivad paigaldada ainult koolitatud spetsialistid.

2. Stick-tip juuksepikendussüsteem on väga omapärane ja pakub suurepäraselt alternatiivi teistele meetoditele. Stick Tip juuksepikendused paigaldatakse läbi mikro-rõnga ja siis pinguldatakse juukseklamber selle ümber.

Koduleht ja veebipood halojuuksepikendused.ee

e-mail info@halojuuksepikendused.ee

tel +372 5686 6043

Koolitus

Pakme erinevaid koolituspakette nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Algajate koolitus kestab kaks päeva. Esimesel päeval alustame teooriaga (juuste ja nahaanatoomia),  paigaldame juuksepikendused modellile, harjutame lõppviimistlust. Teisel päeval teeme juuksepikenduste hoolduse, analüüsime juuste ja peanaha olukorda ning õpime tundma juuksepikenduste eripärasid, hooldus-ja viimistlusvahendite kasutamist.

Eriala spetsialistidele pakume ka ülevaatlikku koolitust juuksepikenduste meetoditest. Proovime paigaldada erinevaid juuksepikenduse meetodeid nukule ning jagame erinevaid saladusi, kuidas teie tööd veelgi paremaks ja tootlikumaks muuta. Koolituse kestvus 3 tundi.

Koolituse läbinutele diplom.

Koolituse maksumus:

Keratiinkinnituse meetodil 2 päeva 240 EURi + materjal

Stick-tip e i-tip meetodil 2 päeva 240 EURi + materjal

Stick-tip e i-tip koolitus edasijõudnutele 100 EURi + materjal

Ülevaatlik koolitus juuksepikenduste meetoditest 3 tundi 40EURi

Tarvikute stardikomplekt 85 Euri

Aeg ja koht kokkuleppel.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised